SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47136

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Ze co jak pachwiny ? O co chodzi ?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiesz co to są pachwiny? To sp'erdalaj w podskokach ! Rozgrzewasz je następująco: robisz niski przysiad, prawie dotykach dupą ziemie i tak sobie siedzisz 30s. Możesz się pobujać . Drugie ćwiczenie na pachwiny, to jest to przenoszenie ciężaru ciała z jednej nogi na drugą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 764 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2219
Siemano

Ja takze zamierzam sie wziasc porzadnie za siebie. W tym tygodniu ropoczalem treningi silowe i koszykarskie, mialem miecha przerwy wiec narazie stawiam na adaptacje ciala do wysilku. Od przyszlego poniedzialku (5 lipca) zamierzam juz ruszyc na maxa. Stawiam sobie nastepujace cele : poprawa skutecznosci, trening jump-shotow no i na koncu chcialbym troche wyzej latac Bede sie opieral na treningu silowym Dudka, bo wydaje mi sie on przejrzysty, z tym ze ile razy w tygodniu powinienem na silce cwiczyc nogi ? Raz to chyba za malo

Fazik reaktywacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
**** chyba jednak w pon przetrenowałem nieźle nogi.. dzisiaj trening to masakra, z łydkami miałem problem a to moje ulubione ćwiczenie FAKK!! czuje jak mi uda pulsują po wypadach (zamiast podskokow) a przy ćwierćskokach to ostrą zadyszke złapałem i tez myslałem ze umre of korz znow jestem zlany potem jak świnia i ide pod prysznic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Ja tam sie narazie nie przejmuje...dalej zakwasy mam tego samego miejsca, ale to normalka u mnie jak sie ma przerwe...zaraz sie biore za dzisiejszy trening W sumie to to szybko sie cwiczy, nie to co na siłowni po ponad godzinie siedziałem

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no tak to szybko idzie =]

Adi - teraz spojrzałemw Twoj profil , ty wazysz tylko 66kg ????

tak wogóle nie wiem jak ale zuwazyłem ze mi sie nogi przypakowały przez tego gregr faaajnie wychodzi mi na to ze w udzie mam 56cm a w łydce ok.39cm =]]

Zmieniony przez - Pavlo w dniu 2004-06-30 14:57:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fazik: dwa lub trzy razyw tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Co robicie z rekami jak przysiady robicie ? Ja trzymam prosto do przodu dla rownowagi.

I jak robocie te przysiady to plecki prosto, ale sie chyba pochylacie troche do przodu, no bo nie da sie robic przysiadow nie pochylając sie chyba ?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Staram się trzymać prosto. Ręce trzymam tak jakbym robił ze sztangą, a sztange imituje mi ciupaga .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
DUDEK -

co do przysiadów to ja trzymam rece na głowie i zaciskam zęby i fakt nachylic sie trza troche ale tez bez przesady
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium