SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47158

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ćwicż z zakwasami. Nie ma innego wyjścia w pierwszych tygodniach. W drugim tygodniu, już nie powinno być zakwasów. Najlepsze na zakwasy jest rozciaganie po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
And jak się ma zakwasy to powinno się przerwać, ale jak mówisz, że przy rozpoczynaniu każdego treningu na wyskok cię brały i potem mijały to może teraz też miną.
Ja nie będę mierzył narazie wyskoku, dopóki nie minie ten ból. Dosiężny może jeszcze zmierzę, ale z jednej nogi nie ma co, bo jak mnie znowu chwyci takie coś jak przedtem, to bym musiał zrezygnować z treningu, a nie mam zamiaru.
Rozciąganie jest najważniejsze dla uniknięcia zakwasów. Trener mi mówił, że mięśnie podczas wysiłku się kurczą (to logiczne) i żeby się mogły zregenerować trzeba je rozciągnąć. Ja odkąd się dobrze rozciągam po treningu nie miewam już zakwasów i jestem świeższy na drugi dzień, niż bym był bez rozciągnięcia.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Joł joł mada faka Zakwasy juz troch mineły, ale jeszcze nie do konca. Dzisiaj i jutro ostatnie dwa treningi w tym tygodniu i bede miał niedziele jeszcze na odpoczynek Gorsza od zakwasów jest sprawa mojej stopy, bo ja nie wiem kiedy ona ma zamiar przestac bolec Mam nadzieje, ze przez cały piatek, sobote i niedziele juz sie wylecze, bo chce wkoncu zacząc koszykarski sezon wakacyjny 2004 I bede grał juz tylko w and 1 bucikach nawet na asfalcie - nie chce znowu stopy uszkodzic od skakania.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
lol widze ze wszystkich cos boli ja mam bark uszkodzony ze podniesienie reki troche boli takze mam nadzieje ze minie do niedzieli zebym mogl sobie pograc nieco tak wogole tez nie wiem czy uda mi sie w cm zmierzyc poprawe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Faktycznie, jesteśmy roz.ebani
SFD BASKET SQAD = = BASKET BERSERKERZY

Zmieniony przez - Adi_nrXX w dniu 2004-07-02 09:31:04

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
ajak trzeba jechac na freestylu

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Teraz jestem po raz pierwszy po Nogi I. Jednak Nogi 1 są bardizj meczące od Nogi 2. Cudownie czuć to zmęczenie, widać że trening będzie wydajny. Nie mogę się już doczekać jak pod koniec sierpnia na obozie trzasnę alley-oopa Jestem bardzo podatny na takie rzeczy więc liczę na efekty Po treningu najbardziej czuje tylne uda i trochę pośladki. Ten ból co mi towarzyszył przez tydzień już zanika, ale z dwutaktu się narazie boję skakać. O zakwasy się nie boję, bo nawet jakby były to mam sobote i niedziele wolne, a w tygodniu tylko 3 treningi nóg więc czas na regenerację jest, nie tak jak w AAII. Jak skończymy będzie trzeba się wpisać na forum www.sbs.friko.pl w dziale trening w temacie "Przyrost wyskoku po treningu - osiągnięcia - co polecacie?" i się pochwalić osiągnięciami :)

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
<[AjAk]> się wpiszemy . Zaraz idę na rower, jak wrócę to sobie zrobie trening i bawka all. Ja mam tylko lekko skręconą lewą kostkę, od wczorajszej gry w nogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Dlatego nie lubię grać w nogę, na WF graliśmy w piłe, normalnie bylem w zwykłych penisówkach i jak walnąłem w piłe przerwe w kosza 2 tyg. przez skręcenie :/ Dlatego wole stać na bramie, albo powiedzieć, że stroju nie mam nas za to nie karają

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam we wszystko gram, lubie sport ogólnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium