SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47171

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
te wszystkie cwiczenia na drybling warto robic pileczka do tenisa, a w miare mozliwosci robic je z zamknietymi oczami.
tak na marginesie, to najbardziej kozacko patrzec w niebo podczas kozlowania, jest najtrudniej bo ma sie wtedy zabuzenia rownowagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W niebo mówisz? Ja patrze przed siebie . Piłeczka do tenisa musi byc dość dobra, bo takie za 5zł się w ogóle nie chcą odbijać.

Dobra, spadam na melanżyk mały.
ADIOS MUCHACHOS!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Hmmm ja chyba jednak dalej zostane przy takiej opcji, ze: drybling polepsza sie w czasie gry

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ja też zostane przy stwierdzeniu, że piepiej drybling poprawiać w czasie gry. Dla mnie konkretne ćwiczenia na drybling są zbyt żmudne, wyskok, ćwiczenie siły, szybkości to co innego. Drybling wolę jako formę zabawy - czerpię z tego więcej przyjemności.
P.S. Od dzisiaj będę Was żegnał "Adios" bo w ten nazwie jest moja ksywa
Więc Adios

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wiecie co bede chciał jutro zrobic na koszu ? Jak przeciwnik bedzie przedemną i bede sie znajdował po lewej stronie boiska niedaleko od kosza to wyrzuce piłke tak, ze sie odbije od tablicy, a ja przebiegne koło przeciwnika, wyskocze (w locie bede juz z prawej strony kosza) chwyce piłke w locie i odbije od tablicy i wpadnie do kosza. Zrobie to dwoma rekami, bo jedna mam jeszcze problemy tak dobrze piłke chwycic. Myslicie, ze przejdzie takie cos ?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ee jezeli cie nie zblokuje obrońca to to nie jest takie najtrudniejsze =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak grasz 1 vs 1 to może przejść. Jak więcej, to nie przejdzie. Musisz być jeszcze pewny, że koleś jest wolniejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Jak wyrzuce piłke na tablice to typ musi sie najpierw tam popatrzec, zczaic co ja chce zrobic, a wtedy juz go omine

Ale problem jest taki, ze sie dzisiaj strasznie styrany czuje...wszystko mnie boli i jestem ciężki Zobacze jak bedzie potem...

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AAAA
Wczoraj troche popiłem i zaczęliścmy my się z kumplem przepychać na żarty. Ja wiecie, pod wpływem promilów wy***ałem się tak nie fortunnie, że skręciłem sobie kostke . Do poniedziałku powinna się wygoić, bo jak nie, to robie tydzień przerwy od treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Cybercop się zepsuł Teraz serio, obyś szybko wyzdrowiał.
And ja tego trika opisywałem miesiąc temu jak robie T-mac jeszcze takie coś umie kończyć wsadem, mi do wsadu brakuje jeszcze kilka cm, ale tak jak to opisałeś to zrobię. Najlepiej jak już go ominiesz to wyskocz z naskoku, złap piłkę obiema rękami i w powietrzu zmień do rzutu, albo od razu złap tak jakbyś rzucał. Jeśli złapiesz obiema i nie rzucisz poprawnie to żadko piła wpada. Jeszcze wyczuj na jakiej tablicy grasz, bo na niektórych choćbyś miał łapie Pudziana to za uja nie idzie i piłka odbija się o kilka cm. A na dobrych halowych tablicach to znowu siła odbicia jest bardzo duża, na drewnianych przeciętna. Więc najpierw wyczuj tablicę.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium