SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47145

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
nop ja pisałem =] z tym ze trza dodac ze podczas treningu nie grałem w kosza i kontuzja tego piszczela mi zeszła co tez moglo sie przyczynic to polepszenia skika ale dosiezny co jak co te 6cm poszedl =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 379 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9659
No wlasnie sie tylko obawaim czy pojdzie mi cos w gore po tym programie :/ bo jka na swoj wzrost - 174 cm , dosiezny mam kolo 60 , a z rozbiegu z jednej nogi około 72-75cm . Nigdy nie mialem zadnego treningu na nogi, poprsotu duzo gram w siatke i trenuje KK a tam dosc znacznie katujemy nogi . No ale zobaczymy jka to bedzie , licze na dobre efekty pozdrawiam

"Life to ride , ride to life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
skoro nie masz za soba zadnego treningu na wyskok to efekty mogą być całkiem niezłe =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Joł ziomki - dzisiaj nie robie treningu. Zrobie jeszcze w piątek i sobote i bedzie razem 5 razy w tym tygodniu , bo jak sie cwiczy 5 razy na tydzien to raczej nie ma roznicy w jakie dni sie cwiczy.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wogole to chyba bede cwiczył w: poniedziałek, środe, piatek, sobote i niedziele, bo tym sposobem bede miał wtorek i czwartek na regeneracje.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
And to jednak ćwiczysz te 5 dni w tygodniu nogi?
Jak za***iście, teraz się skapłem, że mam w domu lustro , identyczne takie jak ma koleś co miesza na początku jakiegoś mixa And1. Miejsca nawet troche jest na korytarzu, posadzka twarda, ale specjalnie mi to nie przeszkadza. Jedynym problemem są... ludzie jak sie rodzinka wk.rwia jak zacznę "dudnić" czy "hałasować" tą piłką Trzeba wyczekać jak nikogo nie będzie w chacie i napiepszam za***iście, nawet tak sobie przyjrzałem i widzę, że niektóre triki wychodzą ładniej niż mi się to wydaje z osoby pierwszej

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
No to jest czwarta czesc, a ten "koles" to Hot Sauce - prawdopodobnie najlepszy na swiecie streetballowiec Fajnie jest ubrany AO (ten ktory odbiera tam telefon - tak na niebiesko z jakims reczniczkiem na głowie

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
And - nie rob tak :D pamietasz umawialiśmy sie ze w niedziele pomiar :D a jak po treningu zrobisz pomiar?

Adi - mnie tam raczej wali jak wygląda wazne ze ja sie fajnie czuje robiąc dany trick (znaczy czuje sie fajnie jak taki kozak ) pozatym taki niski drybling stosuje jako rozgrzewke wiec kontrola piłki automatycznie idzie w "gore"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
W ta niedziele i tak nie podam...nie wiem czy dam rade w cm podawac wogole. Narazie to qwa mam zakwasy nadal juz od poniedziałku Czy jak sie ma zakwasy to mozna trening dalej robic z zakwasami ? Mam nadzieje, ze do niedzieli sie skonczą i juz nie wrocą

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
And ja tam za bardzo ich nie rozróżniam, kiepska jakość filmów Ale Hot to mój ulubiony Endłanowiec, uwielbiam jak wywija tymi długimi rękami
Pavlo ja też zawsze zwracałem uwagę tylko na to jak się czuję, ale przed lustrem fajnie pokozłować i zobaczyć cię widzą inni. Ja myślałem, że jestem taki przeciętniak w dryblingu i że to wygląda kiepsko w moim wykonaniu, a to nawet nienajgorzej ze mną Poza tym, jak kozłuje przed lustrem uczę się kozłować bez patrzenia na piłkę, bo przynajmniej mam na co patrzeć, jak patrzę na odbicie to widzę je odwrócone w poziomie, a to wzmaga orientację.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium