SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47122

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
To chyba masz juz konkretnie ten gergy przerobiony...

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ja wlasnie tak robiłem opadałem wolno w gore szybko =]

DUDEK jestes cyborg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Za jakies 50 minut wychodze na basket jak nie bedzie lało - i tak cały spocony siedze, bo własnie z polka wrociłem - tez grałem

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja za godzinkę na siłke spadam, dzisiaj bareczki robie .

Po za tym byłem na zalewie wczoraj, się tak spiekłem, że wyglądam jak mohikanin teraz, mam nadzieję, że z czasem zbrązowieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
dudek mam takie pytanie :D ile moze kosztowac gryf +ławeczka + jakies talerze (około 80kg)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Laweczke mogę ci zrobić jaką chcesz, cany do ustalenia, z gryfem podobnie . Najtaniej w Polsce wykonuje sprzęt, już sprzedałem z Rekinem kilkanaście ławeczek w całej Polsce. Co do talerzy to są drogie, chodź w zasadzie możesz kupić w złomie ołów i przetobić, albo ewentualnie betonowe sobie zrobić, bardzo łatwo się je wykonuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ja jednak dzisiaj kończę trening. Po prostu nie ma co robić tego dalej jeśli organizm mówi nie. Wyskoku na pewno przybędzie i to sporo, jak się nogi całkowicie zregeneruję. Już trochę może nawet przybyło, albo mi się technika wsadów poprawiła bo mi się je łatwiej robi, a często nawet z naskoku wejdzie. Najbardziej mi sie muskulatura nóg poprawiła Bardzo uda, a łydki to normalnie wyglądają tak napakowane jak u juniora Zidana Jak naprężę to już mi się bardziej koszykarskie robią (takie trójkątne). Powodzenia wam w dalszym treningu. Zmierzę sobie wyskok przed 9 sierpnia (wtedy wyjeżdżam na obóz) i powiem wam ile jump poszedł w górę.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jeden odpadł, zobaczy kto zostanie do końca .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
muskulatura nog tez mi sie bardzo poprawiła =]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dudek a wała ! Nie ty zostaniesz ostatni !

Co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium