SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47125

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie . Robie Weidera jak nie ćwicze na siłce. Jak już jestem na siłce to układam sobie tam plan na brzuch. Ćwiczenia na skośnej, drążku itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Dudek co zrobic jak bede mial zakwasy po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak się porozciągasz prze i po treningu oraz między ćwiczeniami, to nie powinno być zakwasów. Po treningu odczekaj jakieś 30min zanim usiądziesz, albo się położysz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
panowie ja sie zegnam wyjezdzam na oboz normalnie se paaaa kochani :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
natra i trzym się Pavlo misiaczku :*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Dudek ten trening na brzuch dal mi popalic


Zmieniony przez - Nikmas w dniu 2004-07-27 10:01:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podwieszone na czas trwania akcjii, jak będzie po to odwieszam.

No panowie, mało kto z was mógł to sobie wymarzyć, ale odpadam . Znalazłem prace i nie mam czasu na trening wyskoku, po za tym strasznie zmęczony wracam z roboty. Trzymajta się. Będę was wspierał duchowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Ja musze skonczyc caly trening nie wiem czy dam rade ale bede sie staral
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
DUDEK to powodzenia tym razem w robocie :) Nie było mnie od paru dni po mój miesięczny czas w Internecie wyniósł poziom porażająco krytyczny. Więc tylko się pochwale znowu nie na temat A na temat mojego przyżeczenia, wytrzymałem już 15 dni bez masturbacji Teraz chcę wytrzymać miesiąc, a jak się uda to rzucam to na całe życie. Poważnie, nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie ma sie dobre samopoczucie, a wiecie, że kobiety to nie tylko poruszające się obieky do bara-bara? W ogóle mam więcej energi, jest - inaczej nie mogę tego określić - cool :) I siła charakteru się ćwiczy, bo pare razu myślałem, że dostane szału od nadmiaru wigoru Polecam abstynencje wszystkim sportowcom i nie tylko. Ale tak sobie myślę... jak już znajde sobie babę... to będzie katastrofa

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Życze powodzenia

Zmieniony przez - Nikmas w dniu 2004-07-27 21:56:36
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium