SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47127

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening z aerobiczną szótką weidera zaja mi dziasiaj całą godzine . Fajnie się czułem po treningu, taki zmarnowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
DUDEK fajne uczucie ? -> zmęczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Staryu taka bawka, że ja ******le. Jak sobie siadasz później na werslace, taki zmarnowany, kocham to .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
A w ktorym tygodniu jestes weidera, ze ci godzine az zajeło ? Powiedz, ze w szostym

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Godzine z treningiem wyskoku!! Trening waidera nie trwa dużej jak 25min. nawet w ostatnim tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KURVA!!! Grałem w kosza i spadłem kurva kolanem na ostry krawężnik. Mam rozcięte prawe kolano z prawej strony. Nie mogę zgiąć nogi bo mnie tak nap*****la, że kurva mać. Przychodze tak do domu, a moim starzy: "A nic się nie stało, idź spać, zagoi się". Myślałem, że ich za******le kurva, kolano nap*****la jak zginam nogę, przecięcie głębokie na 5mm, no zaraz ******lne. Rozciołem sobie też łokieć, ale jest w****iony, no kurva!!!! A miałem ćwiczyć ten za***any wyskok, tak to**** w dupe z wszystkim!!

Jeszcze w sobote mam kurva egzamin na prawko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
haha znam ten ból i to bardzo dobrze =]]] pewnie rzepke przywaliłes haaa tez mnie strasznie wnerwiał ten ból...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie, kurva ja jestem CYBORG. No przespałem się i mnie w ogóle nic nie boli, tylko troszeczke jak zginam, w piątek jumpa jeszcze poćwicze . Kurva, idę na jakieś badania, z czego jestem zbudowany .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
co ty gadasz? w 1 dzien i cie nie boli???? jak jak sobie to stłukłem to jak stałem na tej nodze i zginałem ją to myślałem ze zwariuje :/ tak jakby pęknąć miało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Juz cie nie boli prawie ?! .....zasrany UFOl

Co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium