SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47159

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ja tyz najbardziej lubie wznosy a cwiercskokow nienawidze! bleeeh

And moze i bedzie rutyna ale bedzie coraz bardziej meczaca i wqrwiająca rutyna (bo sie ostro meczysz ze w sumie ciezko przetrzymac i dlatego to wqrwia )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Dudek oczywiście, że pozdrowię Swoją drogą to już byłem w TVP3 po tym turnieju streetballa, może ktoś widział jak w sobote wyczytali "Adrian Majewski" bo wyczytywali nazwiska i moje też
Swoją drogą czym sie różni trening cykliczny od niecyklicznego?
W te wakacje chce przekroczyć bariere metrowego jumpa z rozbiegu, mam nadzieję, że się uda :)

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
wow Adi to na spore efekty liczysz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Ja narazie z kosza rezygnuje w związku z rozpoczęciem treningu i małego szkou organizmy + kontuzja stopy, ktorej jak nie wylecze to od nowa sie zacznie

Dam sobie luzu do 4 lipca z koszem i zobacze jak bedzie...a przez ten czas....gegerygory czy jak sie to kur.wa pisze

Z tym ze od jutra mam zamiar zacząc biegac rano i nie wiem co z tego bedzie to bedą jaja jutro w maxa totalnie kur.wa...wstawac rano, zeby biegac ch.oj wie po co mam nadzieje, ze nikt mnie nie zobaczy z sąsiadów w pyte.....

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
heheh masz leczyc stope dlatego nie bedziesz grac w kosza ale biegac owszem średnio to rozumiem ja na razie tez nie gram =] ale pewnie bede przy najblizszej okazji.. moze jutro jak sie uda wreszcie zgadac z qmplem..

hehe odebrałem buty śmiesznie wyglądają ale przynajmniej przetrwaja nieco dluzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cyklicznie, bo to po to, aby bardziej po sfdowsku było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no bo trza ludzi jakos przyciągac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A****, tylko elita będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
zapewne ja sie na razie wq.rw.iam i to ostrooo roz.je.bałem sobie bark na breaku!! :-[ i predko w kosza nie pogram bo podniesienie reki w gore sprawia mi ostr boll.. pewnie jak rozgrzeje to bedzie lepiej ale po co podrazniac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Pavlo czemu to sporo? Teraz z rozbiegu mam 86-90 cm. Przez 5-6 tyodni do 100-105 myślę że dodjdę, to tylko 10-15 cm, a na tyle akurat liczę :)

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium