SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47123

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Hehe, a dzisiaj niestety trening odpuszczam, bo nie miałem czasu - przemeblowałem pokoj, wieze za darmo dostałem za 2000 zeta i jest kul. Za to trening zrobie jutro i w sobote. Wyjdzie na to samo.

Pozdro 500 !

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
A ja wczoraj dałem sobie w kość z AA III a potem po pół godzince poszedłem na kosza, nogi mi nie chciały latać ale poćwiczyłem sobie rzuty sytuacyjne za 3 pkt. Fajne uczucie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
ty robisz tego air alerta ;/ przeciez to niszczy kolanka tylko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dobra pora zacząć dzisiejszy trening...tydzien numer 3 dzien numer 2.

Inaczej mowiąc 3/16 (tygodnie) 2/3 (dni)

Jakby sie tak zdarzyło, ze zrobie cały gergy to po gergy robie albo plyometryke, albo PeCo - dudek doradz co lepsze po gergy.

EDIT: dzisiejszy trening zajął mi 40 minut. Jest cool Tylko z tymi kolanami cos bede musiał zacząć robic...wapno, glukozamina i jeszcze zaczne jesc to lekarstwo, ktore chyba kejt podała z tego czerwonego kwiatka. Na dodatek co dzien poranny masaż oraz przed graniem w kosza i treningiem tez masaż. Ale jeszcze nie teraz.

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-08-05 14:13:18

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Niszczy kolana, to co robią wszystkie pozostałe treningi SD, Gegry i reszta skoro są o wiele bardziej intensywne? Nie opowiadaj jak się nie znasz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AND!! gRegry!!! Rób Peco , zaniedługo udostępnie na SFD.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
to ze jest wiecej ciwczen nie znacyz ze bardziej niszcza kolana, a w aa i sd jets bezmyslnie rozplanowane, ilosc ciwercsokow itd... A tak w ogole to przepraszam ty na pewno sie na wszystim najlepiej znasz i w ogoel jestes najlpeszy, wez stary jak masz tak gadac to nie wchodz tutaj w ogole. Nawet jak bym nie mial racji to mozna pwoiedziec ze sadzisz ze jest tak i tak a nie ... ehh skzoad gadac w ogole na takich ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Stuart, ale niestety nie masz racji.

Dudek: gergy i choj w dupe beger !!!! Tak sie przyzwyczaiłem pisac...

No to po GERGY bedzie PECO.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
ej dudson, a jak robie przysiady z obciazeniem to stopy maja cale przylegac do ziemi, czy moge tak jakby troche na palcach?? co jest efektywniejsze??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
sztojak czytałem, że o wiele zdrwsze przysiady są na całych stopach.
Stuart AAII i SD są o wiele groźniejsze na kolana niż gregry, poczytaj sobie, na SFD było o tym.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium