SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki trening wyskoku dla mnie?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2871

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
witam

pogrywam troche w siatkowke obecnie 2-3 x tyg od czasu do czasu w kosza i w pilke i chodze na silownie 4 x tyg, lat 27 wzrost ok 177cm waga ok 84-85kg (przez silownie poszlo sporo masy) chcialbym poprawic troche wyskok na silowni cwicze wieczorami w siatke tez wiec wyskok moge cwiczyc jakos w poludnie bo narazie mam duzo wolnego czasu chcialbym trenowac tak 3-4 x tyg w domu mam hantle jak cos odwazniki na kostki itd co byscie mi polecili?? nie chodzi o poprawienie wyskoku o jakas wielka cyfre ale powiedzmy ze 10cm ale kazdy cm sie przyda podajcie jakies linki naczytalem sie tego sporo ale mam metlik w glowie wiec prosze o rady i jakis niezbyt skomplikowany trening jesli to mozliwe, pozdrawiam

brak podpisu z powodow technicznych

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
No fakt najważniejsze to stale kombinować, a wyskok ze sztangą to rzeczywiście bardzo obciążające ćwiczenie.

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
a jaki masz aktualnie wyskok? od tego zalezy co ci zaaplikowac no i bedzie wiadomo ze jak masz 40 cm wyskoku to do 50 dojedziesz napewno. a jesli masz 110 to do 120 bedzie ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
hmm dokladnie nie wiem ale bedzie pewnie jakies 60cm +-5cm tak mysle

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mocno polecam ten trening: https://www.sfd.pl/temat17374/

powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
dzieki przejrze w wolnej chwili a teraz psadam na siatkowke

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 607 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3397
jesli grasz w siatke 2-3 razy w tygodniu, to pewnie wykonujesz wystarczajaca ilosc skokow

na poczatek popracuj nad przysiadem ze sztanga, dojdz do 200% masy ciala

jesli masz dosc silne nogi, to popracuj nad szybkoscia (sprinty, zeskoki w glab, itd.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
200% masy ciala to nie za duzo?
musialby robic przysiad ze 170kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
troche mu to zajmie czasu :P ja cwicze z 8mscy a doszedlem dopiero do ~180%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 445 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1951
200% to w sam raz . co prawda ja sadze ze jak juz bedzie mial minimum 150% to moze dorzucic sobie dynamiczne rzeczy. ja podobnie jak pavlo, nie cwicze od wczoraj a mam tez mniej niz 200%.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11373
Pavlo a ile razy w tygodniu cwiczysz ze sztanga?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 925 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8193
Ja cwicze od 2 tygodni biore 130%
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening sprinterski dla piłkarza

Następny temat

Fenomen czarnej rasy

WHEY premium