SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47155

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
O ****a czemu? Nie no stary jak możesz to walcz o tego neta, to faktycznie zabrzmiało jak koniec świata i jak koniec naszej znajomości koszykarskiej na SFD (

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
jest!! nareszczie!!










hehe zart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
And, to oddasz mi moda w Insomni? . Żartowałem okfoz. Miejmy nadzieje, że net nie zniknie z twojego pokoju, bo jak tak, to się tam przejade do ciebie i powiem co trzeba !

Robocop, nigdy go nie lubiałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Powalcze napewno...ale nie wiem co z tego bedzie...tymczasem całe wakacje przed nami

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Ej ziomki poziomki mam pytanie !

Jak robicie przysiady ćwicząc gergy ? Ja robie je tak, ze schodze prawie do 90 stopni (nie pełne bo sie niszczą kolana podobno jak az 90 sie osiaga) i robie to jak najszybciej. Nie schodze wolno a wznosze sie szybko tylko wszystko robie szybko. Czy tak ma to wyglądać ? Z przysiadami w rozkroku jest tak samo. Czy wy tez tak robicie ?

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-07-10 12:40:04

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W rozkroku robie do końca i tak samo szybko. Zwykłe robie do 90 stopni z szybkim wychodzeniem z przysiadu. Robie z 8 kg ciupagą ofkoz .

Dzisiaj sobie ułożyłem fajny trening na drybling, jakbyście chcieli to pisajta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ja robie wszystko szybko bo tak mi wygodniej, niż zmieniać tempo między siadaniem, a wznoszeniem. Pamiętaj, że kąt 90 powinien być między udem a łydką, a nie między udem a ziemią (udo równoległe do ziemi). Jeśli jest 90 między udem, a łydką to udo NIE jest równoległe do ziemi.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to dzisiaj sobie pójdziemy na pifko . Pograłem troche w kosza, poćwiczyłem sobie drybling, lewą ręke mam coraz bardziej sprawną . Po za tym tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Aha no to w takim razie ja robie do 90 stopni, ale własnie uda nie mam rownoległego do ziemi - czyli dobrze.

Co do lewej reki to jakos zawsze umiałem nią kozłować...kto wie czy nie lepiej kozłuje lewą niz prawą hehe wogole nie zwracam uwagi w ktorej rece mam piłke - no moze jak przeciwnika nie ma, a ja wyprowadzam no to w prawej naturalnie.

Co do twojego nowego treningu na drybling to nie pier.dol pan tylko WRZUCAJ

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to spox, ale ja też umiałem zawsze kozłować lewą ręką, tylko teraz umiem nią robić sztuki .

na początek 50 croosoverów na każdą łape
później młynek 50 razy
jak najniżesz odbijanie piłki wokół stopy każdą ręką po 30s
kozłowanie za plecami 80 razy
kozłowanie robiać "krzesełko" 1 min.
8 między nogami z piłką 100razy

To wszystko powtarzam 3 razy i jest git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium