SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47149

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
dzieki za odpowiedzi
macie jeszcze jakieś sposoby bo ostatnio po treningu w nocy złapał mnie skurcz mam szczescie ze te trudniejsze cwiczenia w poniedziałek dopiero
mam maść Fastum jak narazie ratowała mnie z takich sytuacji ale może macie jakies sposoby na to bo zawsze łapią mnie skurcze dwugłowego łydki tej nogi z kórej się wybijam
jeszcze jedno pytanie jak robie rozciaganie to tak lekko żeby nie czuc za bardzo i dłuzej i więcej powtórzeń czy lepiej przycisnąć i krócej ale bardziej boleśnie
pozdro600

Zmieniony przez - wizard23 w dniu 2004-07-08 10:15:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rób rozciąganie statyczne, o rozciaganiu poczytaj w AĆ. Po za tym nie zapominaj o rozciaganiu po treningu i po każdym ćwiczeniu, partie, ktorą cwiczyłeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dzisiaj jak wszystko wypali (czytaj: bede sprawny) to sie bedzie działo na boisku...oj bedzie

Nie wiem czemu do tej pory nie grałem na maxymalnej szybkosci...mogłem byc szybszy, ale nie grałem na maxa - tez tak macie ? MUSZE to zmienic.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tak jakoś nie mam .

And, Pavlo i all z Krk za rok się spotkamy na boisku, obiecuje to wam . Trenujcie mocno

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2004-07-08 12:34:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Jestem jak najbardziej chetny

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
A Kraków daleko Poznania?

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
tyy no spoko :D chetnie zagram chocby dla samego klimatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za rok trafiam do Krk na studia, więc szykujcie forme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
qrde byłem przed chwilą na koszu sam tak sobie porzucac.. centralnie nie pamietałem jak sie rzuca ale pomijajac to , to chyba mam przetrenowane nogi.. bo dosiezny raczej osłabł (czułem przetrenowane 4 głowe..) a z jednej nogi w sumie moze nie osłabł co czułem ze moge wiecej tylko mam lekkie zakwasy na łydkach + to przetrenowanie.. niech mnie ktos pocieszy i powie ze po paru dniach regeneracji dopiero bedzie widac pełen postęp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po paru dniach regeneracji będzie widać efekt
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium