SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47133

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wlasnie to jest na koszu z takim nie pomalowanym, za miast siatki to metalowy łańcuch i talbica jakas dziwna troche - nie za dobry, ale jest.

Dudek chcesz do poniedziałku skręconą kostke wyleczyc ? To cos szybko

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to dla Robocopa .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ano ja tez przerwe robie tygodniową bo jak juz wspomniałem kolana mnie cos pobolewają a przynajmniej czuje ze nie są az tak stabilne teraz bede tylko w kosza grał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
panowie mozecie mi pogratulować i jednocześnie współczuć bo zrobiłem wsada piłką do kosza na obreczy wysokości 305 lub wiecej =] i to mnie cieszy (tak wogóle to i tak czuje jeszcze ze mam ciezkie mieśnie i wogole jestem nie zregenerowany takze bedzie lepiej =]]] dzisiaj moj doś. wynosił około 68-69cm a jakies 3 tygodnie temu wynosił on 71cm ale jak wspomniałem nie było regeneracji a z rozbiegu miałem 86cm a teraz około 81cm ( z ciezszą piłka) ) ponadto na poczatku wszystko mi wchodziło prawie.. duzo "trójek" itd a pod koniec cos poczułem ze mam "zmęczone kolana" wiec porzucałem chwile i sie zmyłem.. jak zdjełem opaski to normalnie poczułem w lewej nodze jakbym miał taką kulke .. normalnie dzikie uczucie ,ale niezbyt przyjemne hyhyhy tak wogóle to musze sie w koncu przerzucic na ten nabieg tylko u mnie troche ślisko jest hyhy zreszta sie zobaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Ja dzisiaj na koszu nie byłem, bo byłem z rodzicami w krakowie :-/ Ale pograłem na podwórku w piłke chociaż Cos lubie ostatnio pokopać i pobiegac za tą piłką, ale grac to za bardzo nie umiem Podrasuje wytrzymałość przynajmniej Jutro trening, a na kosza dopiero we wtorek. Kurka od tego tygodnia musze juz chodzic te 3-4 razy na tydzien, bo narazie to dramat...no ale wkoncu cwicze nogi

Pavlo gratulacje

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-07-11 21:40:53

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ehh... a umnie ta pierd.lona kontuzja się odzywała znowu :-/ Normalnie jest OK, ale jak trochę poskacze na betonie, pogram to nie żeby mnie to jakoś bolało, ale jest uciążliwe, przeszkadza, taki dyskomfort, nie moge się skupić na grze. Pozostaje nadzieja, że z czasem mnie to boli coraz mniej, tylko to trwa holernie długo i to jest najgorsze :-/
A z innej beczki byłem dzisiaj na SHREK 2. Normalnie zaje.isty film! Normalnie jakie jaja jak sie wszyscy ludzie w kinie śmieją Polski dubbibng też zarąbisty
Adios

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja wróciłem z melanżyku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Adi tez oglądałem dzisiaj shrek2 tyle ze z napisami =] raczej średni film :/ są lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
To oglądni polski dubbing, ja mógłbym się cały film lać, jak oglądam angielskie komedie to jakoś mi nigdy nie jest do śmiechu - nie umiem się wczuć. A po polsku to jest bardzo fajne

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
CHłopaki, nie na temat gadacie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium