SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47151

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
dzisiaj dokladnie o godzinie 9.00 zaczynam tydzien nr. 3

Zmieniony przez - Nikmas w dniu 2004-08-16 07:57:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Dzisiaj wróciłem z obozu i mogę się pochwalić W pierwszy dzień miełem cholerne zatarcia w małych palcach u nóg od tych nowych butów, bo ich przed obozem nie rozchodziłem. Ale przede wszystkim dałem alley-oopa z dwóch rąk! :) Niebył to jakiś monster dunk z podaniem przez całe boisko. Po prostu koleś mi piłkę pod koszem wyrzucił, ja z krótkiego rozbiegu (3-4 kroki) wyskoczyłem i zapakowałem. I co ciekawe to było w przedostatni dzień obozu (wcześniej jakoś nie miałem ochoty pakować), kiedy nogi miałem już zmęczone, a nie grałem w tych butach do kosza (przez zatarcia) tylko zwykłych Nikach do biegania. Więc teraz w porządnych warunkach już myślę, że alleya na luzach dam
W ogóle wyskok już sie o wiele poprawił, może nawet przekróczyłem 1 m, ale narazie nie chcę mierzyć, raz mam dobry dzień to skaczę wyżej, raz niżej, raz jestem zmęczony, raz nie, na hali lepiej się skacze, a ja mogę mierzyć jedynie na asfalcie. Póki co skaczę i nie przejmuję się ile mam jumpa w liczbach.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Super. Ciekawe jak ci idzie gra w koszykówkę, bo chyba o to w tej zabawie chodzi, czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Z twojej wypowiedzi wnioskuje, że myślisz, że ja przywiązuje większą uwagę do wsadów i wyskoku, niż do gry. Wiedz jednak, że tak nie jest Wsady to dla mnie dodatek, jakbym pisał, że najpierw sobie kozłowaliśmy, potem rzucaliśmy do kosza, bigaliśmy i ćwiczyliśmy taktykę to byłoby to o mniej ciekawe niż jak napiszę, że zrobię alleya prawda? Zwłaszcza w takim temacie, gdzie mówimy o trenowaniu wyskoku.
Co do mojej gry w kosza to najpierw grałem w takim gimnazjum (wtedy w ogóle nie umiałem grać w kosza), po krókim czasie znalazłem się w rozpoczynającej piątce. Później przeszedłem już do oficjalnego klubu Pyra Poznań, gdzie byłem gorszy (zwłaszcza kondycyjnie) od innych. Praktycznie po miesiącu, dwóch byłem już w pierwszej piątce w Pyrze, a teraz, po obozie z tą dróżyną, jak już się grałem jestem jednym z lepszych i miejsce w piątce mam gwarantowane W każdym razie poważnie podchodzę do gry w koszykówkę i nie olewam treningów, ciężka praca przede wszystkim.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Adi bravo . Ja dalej pracuje i nie mam czasu na kosza. Może jutro coś popykam, bo nie mam zajęć na siłce, a popracuje tylko 10H i wrócę sobie o 17:00 do domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
to masz szczeście u mnie miasto jest 80 000 i zadnego klubu z sekcją kosza nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To do mnie było wizard ?
To gdzie ty mieszkasz?

O jeszcze buty fajne wyczaiłem: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=29663175

Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2004-08-21 15:27:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
jak dla mnie buty syfne :P

ja po obozie nie grałem ani razu w kosza... dzisiaj zagram troszke =] a tak to non stop break dance :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
DUDEK to było do ADIEGO a ja mieszkam w Ostrowcu Świętkorzyskim
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium