SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47126

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Pavlo a ten windmill to był taki ala Carter, że dopiero w powietrzu robisz pełny obrót ręką?

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wrocilem z kosza. 10 minut grałem sam (nie było nikogo) i rozumiecie...juz podchodziłem do słupa zeby go wyrywać ale nagle przyszedł 1 ZIOM. Gralismy 1 vs 1 - był słabszy, mimo ze gra o 4 miesiące dłuzej (hehe SE WYLICZYŁEM !) Wydaje mi sie, ze sie szybko ucze, bo w sumie wygrywam teraz 1 vs 1 z kolegami, ktorzy w gimnazjum byli w reprezentacji i mnie ogrywali...a ja zacząłem grac od grudnia 2003. NIEEE ZEBYM SIE CHWALIŁ Tylko jest taki skurczybyk, ktory jest tak szybki, ze on juz jest kołomnie, a ja dopiero sie orientuje, ze mnie omija...z tym ze on gra 8 lat. To dobrze, bo przynajmniej widze jak wazna jest szybkosc ! Za***iscie wazna.

Z tym wyrywaniem koszy to joke (dla niekumatych)

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Adi zaczynałem kręcic przy wybiciu - jeszcze tak nie latam :D co nie zmienia faktu ze był windmill
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Kurde mam troche zmeczone nogi...w srode trening, czwartek kosz, piatek trening i kosz, sobota kosz, teraz niedziela pewnie tez kosz - ostro

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Aaa to takie coś Pavlo to też zrobię Fajnie wiedzieć, że sie windmilla umie And w grze 1on1 bardzo liczy się sprawność, czyli szybkość, skoczność, dynamika itd. Jeśli wygrywasz z tymi co grają dłużej od ciebie to jest to oznaka twojej sprawności fizycznej i przykładania sie do tego co lubisz Moich trenerów najbardziej zdziwiło to, że jak grałem od troche ponad pół roku w kosza to dorównywałem gościom co trenują 3, 4 lata, a teraz już jestem jednym z lepszych. I co zauważyłem, w koszykówce liczy się przede wszystkim sprawność, przykładanie się do treningu a przede wszystkim psychika, koszykówka to gra psychiki. Trzeba chcieć zwyciężać i nie bać się walki ze silniejszymi, większymi, dużej trenującymi od ciebie.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No panowie, jutro zaczynamy kolejny tydzień zmagań! Który to już? A czwarty.

DAMY RADĘ!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Czwarty ? A no fakt przeciez ja tez czwarty Licząc od zera oczywiscie. Ale teraz lece na chama totalnie...gram w kosza z innymi nawet w te dni co cwicze nogi (i to nie po 10 minut, tylko minimum godzinie). Do tego wogole co dzien juz gram z innymi - katuje nogi, ale niech wiedzą kto tu jest pan, a kto nogi

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
a ja sie regeneruje i sie zregenerowac nie moge ale chyba faktycznie wyskoku mi nic nie przybyło w ostatnich 2 tyg przez całosc poszlo dosieznego około 4-5cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1339 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24537
Dzisiaj kur.wa ubieram buty, koszulke i spodnie AND 1 mada faka everybody pomarańcze, wszyscy tańczą i ja tańcze i ide na BASKET. Jestem groźnie i bojowo nastawiony. Będe się pchał na chama jak po mięso w makro ! Tym razem mówie, że ja bede rozgrywał ! Jestem rambo ! Jestem mada faka ! Jestem pomarańczem ! Teraz ide ściąć włosy na krótkie czekeraut !

NOBODY CAN STOP HIM !



Buahahahahhahahahaahahha lol lol hahahahahah buaahahhaa lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Ja mam nogi zakatowane w max, a dzisiaj trening - nie wyobrazam sobie tego, ale bedzie trzeba cwiczyc.

Co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium