SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47140

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No panowie dzisiaj byłem mierzyć na zmęczonych nogach i mam 7cm więcej jak zaczynałem. Jest dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ja przecież i tak nie zamierzałem robić 15 tygodni Miałem skonczyć po 5 tygodniach (czyli po tyg. "4"), żeby być w pełni sił na obóz koszykarski. A że mojemu młodemu organizmowi wystarczyło to spox, na obozie sobie polatam i myślę, że alley-oopa dam radę zrobić
DUDEK gratulacje za moda, teraz niech mnie nikt nie tyka, bo zara mojego kumpla poszczuje
Właśnie kupiłem (znaczy się z kasy moich rodzicow ) orginalne buty do kosza Converse! Jakie zaj.biste! Była przecena z 329 zł na 199 zł Są takie biało czerwone i oczywiście usztywniają kostkę Już się nie mogę doczekać jak je wypróbuję

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to ładna promocja była, chyba bez gwarancji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911


A właśnie, że była gwarancja na 1 rok! A tutaj wklejam zdjęcie, ja pierdziele ale jestem podniecony
Model nazywa się Loaded Weapon 1K582 (chce się komuś to przetłumaczyć na polski? )

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Za***iste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
mi sie średnio podobają =] bo je widziałem w sumie w sklepie =] i tak średnio ja bede qpował inne converse'y takie czarne całe z chudym paskiem białym i firmową "gwiazda"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
loaded weapon to załadowana broń na polski.

EDIT: oraz sie pożegnac chciałem juz, bo potem moze nie byc czasu Wiec narka panowie, trzymajcie sie - wracam napozniej w sorde ( 28 licpa)...niech sobie nikt nie mysli, ze nad morzem nie bede robił gergy

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-07-20 20:30:53

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 808 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8218
po polskiemu to zaladowana bron (wiec trzymajcie sie teraz od niego z daleka)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Okej, teraz mogę powiedzieć, że ten gregry jest zarąbisty! Wyszedłem na dwór latać, już wcześniej czułem, że lepiej skacze, ale teraz to już w ogóle odlot (jaki ja jestem skormy ). Jedną, dwoma rękami, 180 stopni, windmille, półszpagaty w powietrzu robię już na luzach. Wcześniej wierzyłem, że dopiero po ukończeniu programu przyjdą efekkty, ale teraz wiara zamienia się w czyn! Jeszcze nie mierzę wyskoku, tak jak mówiłem poczekam do obozu. I jeszcze ta pewność siebie przy robieniu wsadów, trzeba porządnie się napracować, aby piła za każdym razem wchodziła do obręczy, tak samo jak nad rzutami czy innymi elementami gry, trzeba to doskonalić. Już wyobrażam sobie jak Carter się namęczył, że mu każde 360 na meczu wychodzi. Wyczucie punktu wybicia i to kiedy, trzeba wsadzić to dwa najważniejsze momenty.
Ostatnio miałem okazję grać 1 na 1 i muszę przyznać, że samodzielne alley-oopy (odbijam piłe od tablicy, łapie w powietrzu, ale jeszcze nie kończę wsadem, po prostu rzucam kosza) i hipnotyzer (kozłuje i nagle wyrzucam piłe zza moich pleców nad gościem) to bardzo dobra broń. Bardzo często działa, a koleś nie wie co robisz.
Butki też się bardzo dobrze spisują, tyle skakałem, a stopa w ogóle mnie nie boli. Pavlo widziałem te czarne Converse'y. Wolałem czerwonobiałe, ale każdy ma swój gust :)
I dzieks za przetłumaczenie na polski

P.S. To moja 300 wypowiedź

Zmieniony przez - Adi_nrXX w dniu 2004-07-20 21:24:05

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
eej a moze przez nowe buty ci sie tak dobrze skacze? bo są twarde =]] a ja tez bede jechał na oboz i tez zobacze po powrocie ile bedzie.. bo normalnie ja nie czuje poprawy za bardzo :( chyba jednak wejde pod sztange heh..

aa no i gratuluje tych 180 =]]] tez bym chciał tak =]]

Zmieniony przez - Pavlo w dniu 2004-07-20 21:26:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium