SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47139

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wrocilem z pod M1. Spotkałem sie z kumplami z mojej klasy (zawodnicy - grali, ale pozniej). Kuuuuurde z tego co tam obczaiłem to musze sie nauczyc tak przepychac na chama, bo to podstawa jednak...dzisiaj tez ide pograc z ziomami w kosza

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasami mnie śmieszą twoje posty AND . Trza się nauczyć pchać na chama :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
DUDEK bo And się taki urodził Joke oczywiście. Ja zakwasów też nie mam, tylko to przemęczenie, pewnie z racji wieku. Od wczoraj wpiepszam banany na szybszą odbudowę mięsni i mniej gram w kosza (cholerne meszki powróciły po nieobecności podczas deszczowych dni). A w kosza to nie mam z kim grać, więc trenuję głównie rzuty z wyskoku, drybling i wejścia pod kosz. Z rzutem z wyskoku nawet mi już nieźle idzie. Jak gram z kimś (raz na 2-3 tygodnie) to jaką ma zgache, wchodze pod kosz, zatrzymuję się i rzucam z odskokiem to tyłu, tak dobija przeciwnika, że szok Fajna sprawa jak już się dobrze opanuję wejścia i szybkie rzuty z wyskoku, przeciwnik boi się, czy ma kryć cię przed rzutem czy przed wejściem pod kosz.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dzisiaj kur.wa ubieram buty, koszulke i spodnie AND 1 mada faka everybody pomarańcze, wszyscy tańczą i ja tańcze i ide na BASKET. Jestem groźnie i bojowo nastawiony. Będe się pchał na chama jak po mięso w makro ! Tym razem mówie, że ja bede rozgrywał ! Jestem rambo ! Jestem mada faka ! Jestem pomarańczem ! Teraz ide ściąć włosy na krótkie czekeraut !

NOBODY CAN STOP HIM !

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 419 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12996
lol

"Tak jak na polu walki nie tego człowieka
Mam za najdzielniejszego, co najgłośniej szczeka,
Tak samo i pobożność szczerą w sercu kryje
Nie ten, co leżąc krzyżem, skręca sobie szyję".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Zapomniałem własnie tej buzki dodac na koncu --->

Jednak nie zartuje ale bedzie ubaw ku.rwa juz to czuje.

ps: i pewnie wiecie, ze jak dzisiaj na koszu nie bedzie nikogo to wyrwe wszystkie trzy kosze razem ze słupami i je zjem ?

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-07-17 17:15:22

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no wreszcie sfd działa :D no wiec musze sie pochwalić ze na koszu ok. 300cm zrobiłem windmilla :D

tez byłem teraz pod M1 przed chwila wrocilem =] co prawda wiecej piłem niz oglądałem :D , a ze na scenie tanczyli breaka to mnie znajomi wypchneli na scene i tez sobie zatanczyłem po browarkach normalnie kosmos miałem w głowie , zwlaszcza na takim słońcu :D aa no i w sumie moglismy startowac nie bylibysmy ostatni raczej =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to jest to M1?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
takie centrum handlowe duze :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AhA, toście się nie spotkali menele?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium