SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47121

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
kiedys w noge ostro grałem... sporo jednak poźniej odkryłem kosza, rolki, breaka i noga poszła sie je.bać

własnie skonczyłem trening NOGI 1 dzisiaj musze przyznac poszedl mi duzo latwiej niz w poniedzialek.. efekty szybko idą WOW ja tylko czekam az wsadze z miejsca na ten kosza 297-300cm i bedzie faza na razie z miejsca wyskakuje nad obrecz całymi palcami=] a na 305 połową palców jakos =]


tak wogóle tworze odtwarzacz mp3 w delphim ze skinem o koszykówce :D jak skoncze mozna na stronke podrzucic np w dziale "radosna twórczość dzieci słońca"

Zmieniony przez - Pavlo w dniu 2004-07-02 12:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A chcecie skina na GG z motywem koszykówki? MOże z waszmymi zdjęciami jak chcecie. Mój brachol się tym zajmuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Nooo panowie....zakwasy juz są malutkie. Byłem dzisiaj na polku i skakałem do obreczy to juz widac efekty...po trzech treningach Przedtem łapałem sie obreczy w miejscu jak sie koncza palce (miedzy palcami a dłonią), a teraz juz blizej srodka dłoni o jakies 2 cm Jednak przy tym treningu 2 centymetry na tydzien to jak najbardziej mozliwe Dzisiaj trening zrobi około 16:30.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przed chwilą skończyłem. Przysiady robiłem z 8kg sztangą, nie zmieniajac liczby powtórzeń. Wznosy łydek robiłem na podwyszszeniu z 4 kg hantlem, ostatnia seria to były wpsięcia ośle. Na koniec wznosy tułowia z 4 kg na plecach i sie super czuje.
Jeszcze nie mówie o efektach. Za dwa tygodnie pogadamy. Od kolejnego tygodnia zamierzam jednak robić trening 5 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Ja ide trening robic, potem bede gral koło domu, zeby pierwszy napoj energetycny stestowac - red bulla Wykoncze sie do granic wytrzymałosci

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Właśnie dokonałem przełomowego odkrycia Otóż zakwasy łapią wtedy, kiedy gra się w kosza w dzień treningu nóg! Ja właśnie wróciłem z godzinnej gry i czeuję, że jutro będę miał niezłe zakwasy. I żeby temu zabociec bardzo, ale to bardzo skrupulatnie rozciągnąłem wszystko mięśnie nóg. Podczas rozciągania tego bolącego miejsca siostra na mnie skoczyła (bez skojarzeń) i jak mnie ****a zabolał ten mięśień, tylko o tym, że powiedziałem "****a", a nie "kurde" na głos skapnąłem się na literce "a" podczas gdy moja mama była w tym samym pokoju. No i wpadłem Byłem ciekawy reakcji mamy, ta powiedziała, że nie będzie mogła spać i... dalej odkurzała meble Pierwsza wpadka hehe, zawsze myślałem, że umiem sie kontrolować, ale jak się przeklina na codzień to później w sytuacji niespodziewanej może się wymsknąć . Tak w ogóle to kiedy była wasza pierwsza wpadka w przeklinaniu? Ja wytrzymałem 14 lat i jestem z tego dumny

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ło fak dobry jesteś z przeklinaniem to ja wpadlem pewniejakos w wieku 11 lat zreszta nie pamietam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
A ja kur.wa nie przeklinam do cho.ja

Tak na serio to w realu czasem sie tylko zdarzy

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
nieno teraz to przy ojcu moge klnac na lajcie (bez przesady of korz) matka to raczej ciezej odbiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Dobra wróćmy do tematu, bo znowu będzie, że ja zacząłem nową gawędzinę
Ale mam za***.ste zakwasy w tylnych udach, chyba ani jednego przysiadu bym nie zrobił.
A wracając do przeklinania chyba lepiej nigdy nie zaczynać przeklinać, bo trudniej jest się oduczyć, niż nie zaczynać. Ja pare razy próbowałem się oduczać, ale zawsze jest jakaś sytuacja dziwna, wiadomo, teraz człowiek nerwowy , poczekam na koniec okresu dojrzewania

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium