SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening wyskoku - kompletny lajk

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Witam. Od 2-3 lat zacząłem amatorsko interesować się piłką siatkową. Pewnego razu na lekcji WF-u zauważyłem, że nawet nieźle mi to idzie. Na początku nie przywiązywałem do tego zainteresowania lecz nagle stało się inaczej. Pojawiła się możliwość częstszych treningów, dwa razy w tygodniu na hali sportowej. Mój problem polega na tym, że mam niski wzrost, aż nie napiszę ile, bo wstyd chyba, że taki kurdupel chce trenować. Przyznaję bez bicia, że nigdy nie miałem styczności z siłownią i regularnymi treningami na siłowni (poza jedną lekcją WF-u na siłowni średnio co 2-3 tygodnie). Myślę, że niski wzrost mógłbym nadrobić lepszym wyskokiem. Obecnie mój wyskok wynosi 70-80 cm. Moim celem jest poprawienie wyskoku. Przed rejestracją bardzo dużo czytałem na temat różnych treningów, ćwiczeń. Jest tego tyle, że kompletnie nie wiem od czego zacząć i mam mętlik w głowie. Nie miałem nigdy styczności z siłownią, sztangą, więc jest to dla mnie całkiem nowy temat. Lubię ćwiczyć, grać w siatkę i chciałbym to rozwijać, więc proszę Was, forumowiczów o pomoc :) Nie chcę, żeby myśleli tu o mnie w stylu "nie korzystać z opcji szukaj", bo na prawdę wiele wyczytałem o tym i tak na prawdę nic się nie dowiedziałem.
Pozdrawiam.

Myślę, że warto zaznaczyć, że prawdopodobnie mam niedowagę, bo przy 171 cm ważę 53 kg. Za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny :)
A od nowego roku będę miał pewnie dostęp do jakiegoś sprzętu, tj. sztanga, jakieś hantle.

Zmieniony przez - steeler w dniu 2011-12-16 23:30:43

Zmieniony przez - steeler w dniu 2011-12-16 23:34:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2167
Ktokolwiek mógłby pomóc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening wytrzymałościowy

Następny temat

Pływanie na czczo

WHEY premium