SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47167

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Robie gregry bo nie mam warunkow do robienia PeCo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
A ja robię Air Alert III i podoba mi się, szczególnie squat hopsy to niezłe ćwiczenie, rozwala mnie dokumentnie (za skarby nie mogę go wykonać prawidłowo, łydki równolegle do ud, plecy proste, skoki na łydkach). Do tego trzaskam codziennie brzuch,grzbiet, pompki i mam nadzieję że w październiku będę się lepiej czuł pod koszem oraz poruszał w pionie i poziomie w naszej lidze koszykarskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
to przy PeCo trzeba jakies specjalne warunki w postaci wzrostu czy wagi? urządzeń ? czy wolnego czasu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Ja zostaje przy gergy, po PECO nie jest przeciez lepszy ? Program to program

Ja juz sie zaczynam wkręcać w klimat dzisiaj a kosza

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja sobie roz***ałem dzisiaj łydki w pracy. Szedłem tyłem i wbiłem sobie blachy w łydke, 2 razy, długość około 2cm, 0,5cm głębokość, wyskość 0,5cm. To nam daje? 1 cm sześcienny ubytku w skurze . Mam dwie takie fajne dziury. Siedzę teraz z jedną nogą wyżej od tułowia i się bardzo niewygodni pisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wrociłem z basketa. Tak spocony jak dzisiaj to jeszcze nigdy nie byłem, ale nie jestem zmeczony. Tak własnie dziwnie mam - poce sie, ale sie nie mecze.

Graliśym 3 vs 3 i grałem dwa razy 1 vs 1. W jednej grze 1 vs 1 cos kolesiowi sie stało i musiał przestać (cos z kostką) - wchodziłem mocno pod kosz, dobrze mnie blokował i troche w udo mu chyba weszłem, a ze grał w jakichs zwykłych butkach to jakos cos w kostke mu sie stało.

Dobra koniec smętów z mojej strony, teraz coś ważnego: brakuje mi z 5 cm, zeby zrobic wsad tam na tym boisku co własnie gram cały czas - a kosz jest tam wysoki - moze i 3.05. Ale 5 cm brakuje mi do takiego wsada bez kozłowania i nie w meczy tylko sam z rozbiegu - czyli takiego, ze w meczu raczej wsada nie zrobie...ale centymetr do centymetra i uzbiera sie metr

Dudek: przy twoich genach czy czyms tam to jutro rano nawet śladu po tym nie bedzie

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-08-03 21:45:28

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raczej nie AND . Jak brałem prysznic to mi jakieś 200ml krwii uszło . Teraz mam to zaklejone dwoma plastrami i zaminięte dwoma bandażami, bo przez jeden krew przeciekała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
DUDEK mnie to już na samą myśl ściska Lekarzem nie będę
And Tobie te 5 cm już od kilku miesięcy brakuje Ale spox powodzenia

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Adi ale juz minimalnie tak na maxa minimalmie ! Jak prubuje zrobic wsad to juz jest tak, ze palcami juz nad obrecz jestem, ale piłka nie wchodzi, a przedtem to było inne 5 centymetrów - takie, ze piłka była w połowie pod obreczą a połowe nad Te 5 centymetrów co teraz są to są takie lepsze

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-08-04 14:47:43

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
And Rozwaliłieś mnie

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium