SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRENING CYKLICZNY WYSKOKU

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47144

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Kurde chłopaki macie po 14-15 lat i robicie forsowny trening, do 20-tki już będzie tylko ortopeda i rehabilitacja grana. A co do zasięgu i skoczności to też mam parę uwag.
Adixx przy wzroście 192cm i wadze 66kg i zasięgu 2.56 to nie dziwię się że jesteś skywalkerem. Do tego ten trening. Nie dziwię się że fotki robiłeś w spodniach pakerem nie jesteś.
Ja na przykład mam 190cm, zasięg tylko 2.41. waga 87. Przez parę lat grałem na "dwójce", ostatnio trochę próbowałem na "trójce", ale chyba wrócę na swoją dawną pozycję. Zacząłem tydzień temu Air Alert III i mam nadzieję że chociaż nogi mi się wzmocnią a jak trochę też wyskok to będzie super, bo w tej chwili mam beznadziejny, choć nie jestem ociężały. Nie mam smykałki do skoków.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Jak ten trening jest forsowny to nie wiem jak nazwiesz AA lub SD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Syuart ja ma 18 i to jest najlżejszy trening jaki znam na wyskok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wrociłem z nad morza ziomy :-]

Nie mogłem tam robic treningu - nie było takiej opcji, wogole raz sie tak spiekłem, ze nie mogłem chodzic przez cały dzien i przeleżałem, bo gdy chodziłem to mi uda czworogłowe rozsadzało...teraz sobie zobacze w moje akta w kompie...memory...loading ...no i wszystko jasne. Zrobiłem juz tydzień numer: 0,1,2 i zrobiłem tygodniową przerwe (wyjazd nam morze, z ktorego własnie wrociłem). Własciwie 19 lipca zrobiłem pierwszy trening tygodnia numer 3, ale zrobie go jeszcze raz. Tylko kurde tą przerwę tygodniową zrobiłem o dwa tygodnie za wczesnie...dlatego teraz (od 2 sierpnia) robie tydzien numer: 3,4 i nie robie tutaj tygodniowej przerwy tylko powtorze tydzien numer 4, a potem nadal bez przerwy bede robił tydzien numer: 6,7,8,9 i zrobie dopiero przerwe w tygodniu numer 10.

Czyli inaczej mowiąc robie teraz bez przerwy tydzień numer: 3,4,4,6,7,8,9 i dopiero wtedy przerwa tygodniowa. Dudek powodzenia w pracy, ale napisałbyś co to za praca ?

oraz

Głupio sie przyznac :-/ ale nie mam pojęcia o grze 5vs5...4vs4 pewnie tez, ale liczy sie 5vs5...lubie grac 3vs3 i 1vs1, ale 5vs5 wogole nie mam pojęcia jak sie gra, nie wiem co sie robi, jaka jest taktyka itd...pewnie dlatego, ze wogole w całym zyciu to z 2 mecze takie rozegrałem, ktore trwały po 15 minut

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2004-07-29 22:20:38

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Ja nie gralem wiecej niz 2x2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Uuu to jeszcze bardziej przesrane masz

Ale z tym 5vs5 to niedobrze Nie wiedziałem, ze czym wieksza liczba graczy tym trudniej sie gra.

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
Ja chyba nigdy nie zagram 5x5 bo nie mam z kim nikt nie lubi grac w kosza a jak juz to tylko rzucac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Przecież w kosza gra się 5x5? Kurrrrrde ludzie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8585
przeciez wiem ale nie mam z kim grac 5x5!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 374
Koszykówka halowa 5x5 to w sumie fajna dyscyplina, ale przeczy ona wszystkiemu o czym traktuje to forum. Taktyka może spowodować że super skoczni i szybcy zawodnicy nie rzucą nawet kosza bo wszystko na boisku można ustawić tak żeby ociężałe grubasy ograły młodych, sprawnych i skocznych kolesi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak poprawic wyskok?

Następny temat

Stairs jumping- mój trening na wyskok

WHEY premium