SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silka + aero + dieta = redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31536

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
tak o to wpc ale to tylko dodatek .
jak dla mnie nie jedz więcej niż 40 g na dzień reszte białka bierz z normalnego jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Dobra, więc panowie - powiedzcie jak mam to jeść Tak, żeby było dobrze. Jesli sie da to chcialbym ,,wywalić" posilek potreningowy, ew. kolację. Pomóżcie bo się nie znam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej jakbyś wywalił kolację a zamiast niej pił białko na noc, a potreningowego nie ruszał. Pasuje Ci tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Z ta kolacja to problem bedzie bo znowu bede glodny na wieczor Moze jednak da się cos zrobic z tym potreningowym?

PS: Tu glownie pytanie do Konia151(jesli oglada temat), ale nie tylko Czytałem ten temat: https://www.sfd.pl/Zwolnij!_Szkoda_życia_%-_Czyli_trochę_filozofii_dla_młodych.-t359221.html
i mnie wzięło na refleksje Wiecie - nie chce miec problemów z kregoslupem ani niczym innym i dlatego zastanawiam sie - czy nawet taka mala intensywnosc (male ciezary, powoli wykonywane cwiczenia, trening bardziej na wyglad niz sile) tez w moim wieku (16) moze miec zly wplyw? Jesli tak, to chyba odstawie to na jakis czas a wezme sie za jakas ogolnorozwojowke... Co myslicie?

Zmieniony przez - GG1992 w dniu 2008-05-20 18:22:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To daj po treningu a w potreningowym zmniejsz ilość zjadanego źródła białka. A co do Twojego pytania o trening, to technika, i nie za duże ciężary nie powinny uszkodzić kręgosłupa, niech się ktoś jeszcze wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
A jak ten posilek dokladnie ma wygladac? Biore odzywke np. z woda i do tego ryż?

PS: Nadal nie rozumiem dawnowania tej odzywki, ale to wyjasnimy jak juz kupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
uszkodzenia ??? hm ??
liczy sie technika niby uginanie ramion ze sztagą stojąc nie niszczy kręgosłupa ??? lecz jak zaczynasz sie bujać to po pewnym czasie są skutki .
nie obciązaj bardzo kręgosłupa .

\jak na twój wiek (16) odp ci tak
wygladaj na silnego bądz słaby .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Hmmm no to przez moją masę niektórzy myślą że ,,koks" jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
ile cisniesz na płaskiej pochwal sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Sam chcialbym wiedziec Wstyd sie przyznac ale nigdy w zyciu nie bylem na prawdziwej silowni Nie wiem ile bym wycisnal... Kiedys sie przejde sprawdzic, ale na razie jakos mi to umyka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

2dni treningu na masę split

WHEY premium