SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silka + aero + dieta = redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Przypomnialo mi sie cos Kiedys sie juz mialem pytac ale mi umknelo. A wiec:

Jak robie aero, powiedzmy ide z kumplami na rower to jest sens robic je dluzej niz godzine? Czytalem gdzies ze nie warto bo tluszcz sie wolniej po tej godzinie spala czy cos w ten desen, nie pamietam Jak uważasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Im dłużej trwają interwały tym ilość spalanego tłuszczu jest większa. Alen ie jeździj tyle dla celów 'treningowych' gdyż jest zwiększone ryzyko popalenia mięsnia. Aeroby bardziej powinny byc wykonywane dla wzrostu mioglobiny, glikogenu w mięsniach, wykorzystania kwasów tłuszczowych, rozwoju mitochondriów i polepszenia ich wydajności oraz wzrostu kapilar. Powiększa się pułap tlenowy organizmu, który u 'grubasków' często jest zaniżony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
No dobrze, czyli robic wiecej niz godzine czy nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli zauważysz spadki w mięśniach to przerwij.
Edit: Ale jeśli chcesz sobie jeździć bo lubisz to rób tak

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-06-08 00:35:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Pytanko mnie naszlo

Dzieje sie cos zlego z dieta/ze mna jak nie zjem jakiegos posilku? Albo ze za pozno wstaje i nie jem 2 sniadania bo 2 godziny po sniadaniu juz jest planowo obiad itp? czy po prostu jest ok, zeby tylko zapotrzebowania nie przekroczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak prześpisz to nic się nie stanie ale staraj się jadać o stałych porach. Ale jak już jednak do tego dojdzie to mimo wszystko śniadanie największe ma być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
A tak na przyszlosc jeszcze jak to bedzie w wakacje z dieta? Odpowiadałoby mi, gdybysmy zmienili diete np. na 4 posilki w ciagu dnia. Bo wstaje okolo 11 normalnie i chodze kolo 0.00 spac, ale chcialbym troche zmniejszyc ilosc posilkow bo bede musial wracac co 2 godziny do domu, co bedzie mocno denerwujace. Masz jakis pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie ma sprawy, będziesz jadł co te 3-4 godzinki i nie będzie problemu. Sorka że teraz dopiero odpowiadam, pousuwałem powiadomki i nie wiedziałem że odpowiedziałeś. Zajrzałem do tematu by zapytać jak zmiany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Nie ma zmian. Przydałoby się coś z tym zrobic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można by co uciąć.
Zejdź niżej o nie więcej niż 10% z zapotrzebowania.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

2dni treningu na masę split

WHEY premium