SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silka + aero + dieta = redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam dietę redukcyjną.
Biegam raz dziennie, chodzę na spacery z psem. Mam bf 15.
Kiedy zejdę do bf 12?
Odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Aaa nie o to chodzi ze masz ocenic KIEDY zejde

Chodzi mi o to zeby mi ktos powiedzial czy BF to tez jest tak indywidualna sprawa, ze schodzi nie rowno?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Są 'przystanki' :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Rozumiem.

A wlasnie! Powiedz mi jeszcze, czy jak w tygodniu nie ide do szkoly (czyli wstaje kolo 11) to moge sobie razem ze sniadaniem zjesc ta kanapke co jest na drugie zaplanowana, zeby kcal bylo ok?

PS: Chyba rzeczywiscie te prysznice cos daja bo skóra strasznie gladka sie zrobila...

Zmieniony przez - GG1992 w dniu 2008-06-16 22:40:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teoretycznie możesz, ale ja bym sobie już kanapkę odpuścił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Tzn wogole bys nie jadl, czy zamienił na coś innego?

W sumie jak bym jej nie zjadł to bym mógł zjeść więcej węgli po treningu, dobrze rozumuję?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie tak.
Ale mi chodzi o to, że dłużej śpisz - mniej spalasz kcal.
A więc możesz sobie tę kanapeczkę odpuścić. Zawsze pisałem żeby jeść w ciagu dnia tyle samo i to jest również poparte chociażby tym, że według badań podwyższone zapotrzebowanie organizmu na białko jest do 24 godzin po jego zakończeniu. Tak samo zapotrzebowanie na energię, regeneracja itd. również trwa dłużej niż dzień i np. odbudowa glikogenu po załóżmy meczu w piłkę może trwać do 48 godzin. Ale tak pisząc i doradzając każdemu żeby jadł tyle samo chwilowy się wdał ze mną w dyskusję na ten temat i tłumaczył mi 'żeby jeść tyle ile wynosi zapotrzebowanie na dany dzień'.
Np. Ćwiczysz dziś chodzisz itd. Jesz więcej. Idziesz spać i wstałeś o tradycyjnych porach.
A jutro śpisz pół dnia - zjesz tyle samo? Nie. A przeciez nie będziesz się budził żeby zjeść, i szedł dalej spać - i tak kilka razy?
Tak samo np. wstajesz sobie np. w taki dzień jak niedziela. Brak siłki, brak hiit, interwałów, aero. Śpisz do południa, wstajesz siadasz na kompa itd. Też głupotą jeść tyle co w dzień gdzie masz siłkę/hiit/aero/interwały i jesteś ogólnie aktywny /szkoła/praca/podwórka itd.

Więc tak prawdę mówiąc, ciężko mi odpowiedzieć na Twoje pytanie. Sam zrób jak uważasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Kapuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I tak samo w sumie nie je się tyle samo każdego dnia. Mam nadzieję tutaj że sobie podmieniasz produkty, urozmaicasz dietę. Ogółem tak samo nie zjadamy tyle ile sobie wyliczymy, to że białko dostarcza 4kcal nie znaczy że tyle zjemy. Ja bym sobie tę kanapeczkę odpuścił, a jak bym miał ochotę na nią to zjadł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Dobra, w sumie to lepiej bo rano nie mam apetytu.

A co do tego niejedzenia codzienie tych samych ilosci - stanie sie cos jesli jednego dnia zamiast 200g ziemniakow po treningu zjem 350g makaronu czterojajecznego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

2dni treningu na masę split

WHEY premium