SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silka + aero + dieta = redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Czyli siłownia tak samo ważna jak aero?

Ja przez te trzy tygodnie diety ćwiczyłem tylko aero co 2 dzień i siłkę 3x w tygodniu. Może dlatego powoli spadam z obwodów?

A jeśli nie, to mógłbyś, Skalar wpaść do tamtego tematu o diecie i wytłumaczyć jaki wpływ na dietę mają hormony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
homorny maja wplyw na diete,

ale interesować cie powinno wplyw diety na hormony.

wyrzut insuliny i hormonu wzrostu po chociazby posilku potreningowym, zapewnia dostarczenie do m.in. mięsni skladnikow pokarmowych o ktore zostały zubożone podczas wysilku.
i masa masa innych rzeczy. tak czy siak gdyby nie hormony nie mogl bys zrobic ze swoim ciałem nic (pomijajac fakt ze taki czlowiek nie moglby zyc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siłownia jest po to by rozwijać mięśnie...
Aero jako profilaktyka układu krwionośnego, serca ok. Ale jako spalanie wkt słabo wychodzi bo dług tlenowy jest strasznie niski.
Spróbuj siłkę 3xweek a zamiast aerobów daj HIIT
Co do diety - jak się ma ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Diete teraz od poniedziałku bo, jak mówiłem - nie dało się wcześniej. Cwicze codziennie jakies aero, ale to bardziej tak dla utrzymania sie przy tym, bo nie mam rowerka treningowego a miejsce na worek jest zajete, wiec musze szukac nowego i dopiero zaczac.

Skalar moze jednak moze byc ten program 4x/tydz? Szczerze nie chce mi sie planu ukladac, a bedzie to trwalo dluuuugo za nim zrozumiem, tak jak ukladanie diety, wiec moze jednak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj sobie FBW w pozostałe dni hiit /jeden sobie daj luz/.
FBW szybko połapiesz, dasz 3x w tygodniu i żaden problem.
A dietę ile masz teraz kcal? bo pamiętam że jakoś Ci nie szło z tym. Tak jak pisałem Ci na początku Twojej kariery w odchudzaniu - przy wadze ponad 100kg nie licz btw na masę ciała, tylko na suchą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Kcal mam kolo 2500 albo i troche mniej bo zmniejszalem tak na oko, jak nie szlo. Jeszcze zmniejszyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zmniejszaj na oko tylko według tego czy leci tłuszczyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Leci, jak na razie.

A co do planu - poczytalem troche o FBW. Mysle ze bede sobie cwiczyl codziennie to samo, w sumie to nawet mi to nie przeszkadza. Zmodyfikowałem troche plan z tematu george`a:


Nogi: Przysiady ze sztanga na barkach 3s
Plecy: Wiosłowanie sztanga 3s
Klatka: Wyciskanie sztangi na poziomie (nie mam skosnej) 3s
Barki: Wyciskanie sztangi z za glowy 2s
Biceps: Uginanie ramion ze sztanga 2s
Triceps: Wyciskanie sztangi wasko 2s

Tylko niech mi ktos powie czy te cwiczenia na stojaco nie beda mialy zlego wplywu na moj wzrost?

PS: te ,,2s" oznacza ,,dwie serie" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
Tylko niech mi ktos powie czy te cwiczenia na stojaco nie beda mialy zlego wplywu na moj wzrost?
nie


uwaga np
nie ma prostowników

Zmieniony przez - zabisko w dniu 2008-04-16 19:33:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Nie rozumiem o co Ci chodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

2dni treningu na masę split

WHEY premium