SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silka + aero + dieta = redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ktoś tam wspominał że tłuszcz spala się aerobami/hiitem, owszem ma to wpływ na reduckje, ale nia taki jak siłownia (jeśli chodzi o trening)

a kluczowy wpływ ma dieta.

nie jestem w temacie, więc nie podpowiem co i jak, ale nie tędy droga, że obcinasz ciągle kcal.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
No wiec co robic skoro nie ma efektu, Rothen?


Moze jednak spalacz?

PS: Przeczytałem parę postów nt. stagnacji w odchudzaniu i wyczytałem, że Tyka polecał jednemu gościowi low carb, coby zaskoczyć organizm małą ilością węglowodanów... Jak się zapatrujecie na takie rozwiązanie?

Zmieniony przez - GG1992 w dniu 2008-05-23 17:31:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rothen on liczył zapotrzebowane jeśli dobrze pamiętam na całą masę a bf miał wtedy coś kolo 30-35%
Moim zdaniem może jeszcze troszkę uciąć. A stagnacje są...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Wyczytałem właśnie, że lepiej leci z obwodów jeśli kcal jest na tym samym poziomie, a delikwent przykłada się do ćwiczeń siłowych + tylko troche aero. Sam już nie wiem co zrobić Z drugiej strony ludzie piszą że cięcie kcal nie jest dobre...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na pewno jak będziesz ćwiczył i trzymał kcal to będzie ok.
Możesz też jeszcze uciąć z 200 i trzymać.
Spróbuj troszkę aero porobić też.

Zmieniony przez - Skalar. w dniu 2008-05-23 19:43:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Ok a wiec robie tak:

Teraz: HIIT (w dni nietreningowe) + Silka (pon,sr,pt) + zwykle aero kolo 20 minut w sobote. Niedziela wolna.

Teraz dodam do tego wszystkiego aero kolo 20 minut po silowni stalym tempem, oraz ujme 200 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
za tydzien dołóż ze 3-5 minut aero .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Ok, a 16 minut HIITa wystarczy, czy ciągnąć do 20 ?

PS: Myslicie ze mala ilosc warzyw moze miec negatywny wplyw na moja redukcje? Ostatnimi czasy mniej tego zielstwa jem, jakos tak...

Zmieniony przez - GG1992 w dniu 2008-05-23 22:03:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
spróbuj tak

pon : siłka
wt : hiit
śr : siłka
czw : hiit
pt : siłka
sob : aero
ndz : wolne

jaki masz obecnie BF ?

warzywa powinieneś koniecznie mieć w diecie, negatywnego wpływu napewno mieć nie będą.

16 min starczy spokojnie.

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2008-05-23 23:05:05

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Właśnie mnie chodzi o negatywny wpływ ich braku Chyba że Tobie też o to chodzi to ok.

Czyli co - mam nie robić aero po siłce? Może jednak? Takim planem jak teraz napisałeś robię 2 tygodnie i słabe efekty...

Albo może zamiast zmniejszania kcal zwiększyć ilość treningu dodając właśnie te aero po siłce?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

2dni treningu na masę split

WHEY premium