SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silka + aero + dieta = redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Więc jest bardzo dobrze. Klatę buduje się długi czas, a brzucha nie zauważysz na pewno w te wakacje, pogódź się z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Nie rozumiem - kiedy wiec ten brzuch sie ruszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aby widać było brzuch, a dokładniej kratkę to trzeba rozwiniętego mięsnia oraz niskiego poziomu tkanki tłuszczowej. ty masz tak duży poziom tkanki tłuszczowej, że raczej ciężko będzie go odkryć. Nie zamiartwiaj się że nie lecą kg/cm, jest bardzo dobrze i ciesz się że tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Shit, ja myslalem ze Tobie chodzi z tym ,,nie zobaczysz" ze brzuch nie zmniejszy sie przez wakacje No tak, co do kratki to jestem tego świadom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Wiesz, tak sobie przeglądam dziennik Konia i mysle...

Jak to sie dzieje ze on je pizze, paczki, snickersy, pije browary i chudnie a ja sie trzymam diety, nie pije, rzadko robie odstepstwa i stoje w miejscu? To przez to ze on cwiczy dlugo, czy przez metabolizm szybki od masy? Czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Koniu ma wiedzę, potrafi kontrolować swój poziom tłuszczu, potrafi utrzymać wagę itd. Wie jakie jest jego zapotrzebowanie i na co i kiedy może sobie pozwolić, też się wyrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Jak zmniejszam kcal w diecie to bialko moge tez obcinac czy nie bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Białko zostaw, tnij z węgli przede wszystkim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
A z których? Bo jak tak patrze na te moje posilki to ryzu mam garstkę, chleba w szkole nie moge zmniejszyc bo zdycham z glodu przy jednej kanapce. Co najwyzej wywale kromke ze sniadania.

A wlasnie - moge wyrzucic calkiem wegle z przedtreningowego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli w szkole czujesz głód to dodaj coś kcal bądź daj więcej warzyw. Najlepiej jakbyś w szkole jadł posiłek z pojemnika na żywność.
Z przed treningowego możesz wywalić węgle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

2dni treningu na masę split

WHEY premium