SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silka + aero + dieta = redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31568

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciesze się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Ja również Myślę że przez te dwa tygodnie metabolizm znacznie przyspieszył, trochę miał kcal do przetoczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Heh zastanawiam sie jak to mozliwe, ze schudłem z łydek, bica i klaty po 1 albo 2cm przez trzy tygodnie a nie cwiczylem NIC, wychodzilem z domu tylko kila razy i jadlem co chcialem (najwazniejsze - ile chcialem ). Jest jakas teoria na ten temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe że nie łączyłeś węgli z tłuszczem bądź jadłeś więcej białka.
Chodzi tutaj o insulinę - 'zanosi' ona substancje odżywcze do tkanek w tym do tkanki tłuszczowej. Więc jak widzisz insulina jest niezbędna by przytyć. Brak insuliny - brak wzrostu wagi/rozmiarów. Do wyrzutu insuliny dochodzi po zjedzeniu węglowodanów, przy białku jest to minimalny wzrost, natomiast przy tłuszczach żaden. Jeżeli zjesz więc cukry to wzrośnie insulina, jeśli zjesz tłuszcze wzrośnie ilość tłuszczy w osoczu - ww wpłyną na wzrost insuliny a insulina 'zaniesie' lipidy pływające w osoczu do tkanki tłuszczowej. Więc ww+tłuszcze=tkanka tłuszczowa. Natomiast ww+białko bądź białko+tłuszcz = to już bezpieczne połączenie.
Mogłeś też jeść więcej białka co rozpędziło metabolizm, bądź ogółem więcej jeść co również do tego mogło się przyczynić. Albo, dietą, treningami, treningami siłowymi, tlenowymi tak zmieniłeś homeostazę organizmu, że nawet przy 'chwilowym' wróceniu do 'złego' jedzenia on i tak się 'trzyma'.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15595
Nieużywany narząd zanika...

Poważnie, jeśli nie wykorzystujemy potencjału pewnych grup mięśni na przykład, to organizm zmniejsza ich wymiary. Na początku Tego nie widać bo przy skurczu angażuje mniejszą niż zwykle ilość jednostek motorycznych, a później fizycznie ubywa tkanki. Dlatego są często spadki po przerwach...
To jednak można szybko, odrobić;)

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A no właśnie, nie pomyślałem o tym. Możliwe że te straty były w mięśniu, jeśli tak - to szybko wrócą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Nie wydaje mi się żeby przez 3 tygodnie aż tyle spadło samych mięśni. Czuć jak sie scisnie że to fat byl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To bardzo dobrze, teraz wracaj do treningów i do diety !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
wracaj do treningu ale 2 razy lepiej i dokładniej go wykonuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żyjesz?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

2dni treningu na masę split

WHEY premium