SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Silka + aero + dieta = redukcja?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31566

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
cwiczac normalnie na mase z dieta taka jak na mase jedynie bilans lekko ujemny

Zastanów się stary co piszesz i poczytaj trochę. Jak ja zaczynałem pytac o rady, to juz mialem kilkadziesiąt artów przeczytanych za sobą. Czytaj, a nie pytaj, bo skoro nie wiesz na czym polega masa, to brzucha nie zrzucisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Skalar, pomóż
Mam zamiar od nowa zacząć dietę (minął już prawie rok od pierwszej udanej diety ).
Chciałem obniżyć jej koszty, dając po 1-1,5 g bialka na KMC, ale chcialem też żeby to było low carb, a z tego co widzę to chyba nie uda się zrobić 2200 kcal majac 50g wegli i 120 bialka...
Co robić z tym fantem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tłuszcze
tłuste mięsa
jaja kurze
tłuste ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Dość lakoniczna odpowiedź. Mógłbyś nieco rozwinąć temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie dziś, jutro może
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi o to by jeść produkty tłuste.
Mięso
tłuste za miast chudego itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Ale rozwinąłeś No dobra, to w takim razie układać low carb czy jednak tą zbilansowaną? Co radzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Minął rok
Co robiłeś?
Co jadłeś?
Ile spadłeś?
Jak wyglądasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
Hmmm ćwiczyłem mało, ale nie przytyłem (wizualnie). Nabrałem trochę mięśnia, tak ze 2 cm w udach, klacie i bicu. Waga wzrosła do 110 ale nie przejmuję się tym jakoś. Wygląd jest taki sam jak po skończeniu diety w marcu, z tym że podrosłem 5cm.
Jadłem lepiej niż przed dietą, mam wyrobione minimalnie nawyki, nie jadlem chipsow caly rok, od coli nie umiem sie uwolnic , nie piję więc mięsień nie spada, ale jem biały chleb, smażone mięso (bo babka chyba nie umie nic innego :/ ) itp.
Co jakiś czas mam takie cykle powiedzmy 3 tygodniowe siłki i aero, ostatnio jechałem 3 tygodnie na worku treningowym i ograniczyłem węgle, schudlem centymetr z ud i pasa. Ogólnie dobrze się czuję, wiele nie poprawiłem ale przynajmniej nie wracam do poprzedniego stanu.

A co do diety nowej to chyba jednak zbilansowaną ułożę. Znalazłem jakiś post Tyki o tym rodzaju diety, wydaje się przejrzysty. Mam już jakieś tam doświadczenie to spróbuję coś wymyślić. Wkleję pewnie koło weekendu bo mało czasu mam...


Pzdr


EDIT: Postanowilem sobie zrobic fotki, żeby porównać wyniki po diecie, w wakacje Postawiłem sobie cel - zejść do 100 w 2009 roku Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Zmieniony przez - GG1992 w dniu 2009-01-29 17:52:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 571 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1996
No dobra, co do dietki to jeden dzień skopiowałem z tamtej diety, bo myślę że jest ok. Chleb graham będzie zastąpiony razowym oczywiście, ale w programiku nie miałem wartości razowca to dałem ten. A więc jeden dzień:

Sniadanie: odpowiada mi to sniadanie, zostawiam. Jak sie uda to warzywo wrzuce

Jajecznica 200g
Chleb Graham 50g
Ser Ementaler pełnotłusty 50g
Masło ekstra 20g
_______________________________
2 Sniadanie: [chlebek razowy tutaj, czasem kurak zastapie serkiem zoltym

Chleb Graham 120g
Ogórek kwaszony 30g
Masło ekstra 25g
Kurczak, mięso z piersi bez skóry 70g
_________________________________
Obiad: tutaj mysle ze jest ok, ale jak cos to pisz

Kalafior z wody 100
Tran 5
Sałata zielona ze śmietaną 150
Cebula 30
Kurczak, mięso z piersi bez skóry 150

________________________________
Przed treningiem: przez ten okres bez diety zauwazylem ze moge cwiczyc po warzywach, nie ograniczaja mnie, a po poludniu mi najlepiej podchodza wiec cos dorzuce

Kurczak, skrzydło 150
Ryż brązowy 70
________________________________
Po treningu: jak/jesli kupie odzywke bialkowa to tutaj wrzuce wg Twoich zalecen z maja

Ziemniaki 200
Kurczak, skrzydło 150
___________________________________
Kolacja: tutaj ewentualnie twaróg z dżemem czasem albo z bananem, bo średnio mi ten ze szczypiorem podchodzi

Tran 4
Ser twarogowy półtłusty 100
Szczypiorek 20


Wypowiedz się
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na mase do oceny

Następny temat

2dni treningu na masę split

WHEY premium