SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwszy trening dieta redukcja wagi rzezba

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1420

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

20

Waga

100

Wzrost

178

Cel treningowy

redukcja wagi,rzeżba

Staż treningowy na siłowni

-

Uprawiane inne sporty

-

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

siłownia

Dieta

-

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

-

Zażywane suplementy

-

Ostatnio przerabiany plan

-

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
Witam.Jest to 1 zmoich pierwszych postwów na tym forum.A wiec przyszedl czas aby wziąć się za siebie.Mam dostęp do silowni nie jestem zbyt bogatym czlowiekiem wiec stac mnie na podstawowe produkty.Co mam robic aby schudnac? Co cwiczyc na silowni aby zredukowac ta wage i troche sie wyrzezbic? Prosze o odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
aha jeszcze 1 bylem wczoraj na silownik i mam zakwasy na klatce piersiowej i plecach czy moge jutro isc znowu na silke?

Zmieniony przez - kucyk121 w dniu 2014-02-11 19:21:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 482
Po pierwsze dieta - ujemny bilans kaloryczny. Po drugie treningi kardio. Przy końcu redukcji gdy już będzie szło bardzo wolno może jakiś spalacz tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
Ale jaka dieta co mam jesc? Jakie treningiu co mam podnosic co mam robic wgl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 482
Nie czuję się kompetentny do układania Ci diety, możesz skorzystać z usług SFD, oni Ci pomogą. Lub idź do innego działu, może ktoś tam Cie poratuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
poczaekam moze ktos sie tutaj jeszcze udzieli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzi o diete: 1.Oblicz zapotrzebowanie. 2.Odejmij od tego z 400-500 kcal 3.W takiej diecie musi być dużo białka po to by mięśnia nie palić jak będzie niedożywiony 4.Ograniczyć węgle jak i tłuszcz 5. Nie wp*****lać fast-food , słodyczy itd ;D 6.Musisz chcieć tego bo inaczej chu** dieta da jak nie będziesz jej trzymał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
a jak moge obliczyc te zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzi o treningi to na pewno muszą być w nim aeroby bynajmniej 25-35 min po każdym treningu. Ja osobiście aeroby robię 5 razy w tyg. A trening ... nigdy nie ćwiczyłeś wcześniej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 596
aeroby po treningu czyli dokladnie co bo za bardzo nie rozumiem? ;p Nie cwiczylem nigdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nieosiagalny20x
JOgraniczyć węgle jak i tłuszcz


Zdrowe tłuszcze są tak samo ważnym makroskładnikiem, jak białko i węglowodany, szczególnie podczas redukcji.

Autorze, odwiedź dział Odżywianie/Odchudzanie. Ten dział jest przeznaczony do spraw związanych z treningiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 8 tygodni by Kiess

Następny temat

Ćwiczenia,przyrządy, mieśnie

WHEY premium