SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy rzeźba???? Pomóżcie!!!! dolączam fotki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506


Cześć!
Mam 17lat, 186cm wzrostu i waze 102,5kg.... Wcześniej ćwiczyłem juz na mase ale nie systematycznie. Od dluższego czasu nie ćwicze nic i troche sie zaniedbałem (przytyłem i wogóle). Szukam wiec planu na redukcje lub żeby poprostu wyrzeźbic to co teraz jest Potrzebuje planu na sprzęt jaki posiadam: sztanga prosta 180cm z ławeczką prosto-skośną z modlitewnikiem; sztanga łamana 140cm; dwie sztangielki; ławeczka do brzuszków prosto skośna i do tego obciążenie. Proszę o zestaw ćwiczeń na ten właśnie sprzęt gdyż nie mam dostępu do bardziej profesjonalnego ;] Z góry dzięki!!! ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skąd wiesz przykładowo ja nie napinając się też nie widzę super efektu a po jednak coś widać mimo to nie widzę u siebie genu i jadę do jak najmniejszego bf i masuje spokojnie low carbem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506


2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2967
nie wyglądasz na 102 kilo heh

"Bez pracy nie ma kołaczy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Trening FBW ( w wyszukiwarce jest ) i konieczna dieta z - bilansem kalorycznym (dzial "odzywianie") do tego aeroby zwykle kondycyjne na poczatku potem HIIT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506


3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 506
Do tej pory ćwiczyłem na takim planie:

A
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie hantli na skosie 3s (12-10-8)
Barki:
- Wyciskanie hantli 2s (12-10)
Tricepsy:
- Pompki na poręczach 2s (12-10)
Plecy:
- Martwy ciąg 3s (12-10-8)
- Podciąganie na drążku w szerokim uchwycie 2s (12-10)
Nogi:
- Prostowanie nóg w siadzie 2s (12-10)
- Uginanie nóg w leżeniu 2s (12-10)
- Wspięcia na palcach 2s (12-10)
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztanga 2s (12-10)

B
Klatka piersiowa:
- Wyciskanie sztangi płasko 3s (12-10-8)
Barki:
- Military press 2s (12-10)
Tricepsy:
- Wyciskanie „francuskie” sztangi siedząc 2s (12-10)
Plecy:
- Wiosłowanie sztanga 2s (12-10)
- Unoszenie z opadu 2s (12-10)
Nogi:
- Przysiady ze sztanga 2s (12-10)
- Uginanie nóg w leżeniu 2s (12-10)
- Wspięcia na palcach 2s (12-10)
Bicepsy:
- Uginanie ramion ze sztangielkami w chwycie młotkowym 2s (12-10)

Czy nadal moge ćwiczyć tym planem????
I jeśli tak to chciałbym zapytać jakim ćwiczeniem zastąpić pompki na poręczach i podciąganie na drążku??? A i zapomnialbym. Jeszcze pasowało by coś na brzuch pod tą ławke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
Na brzuch zwykle 3 cwiczenia (1 na dolne 1 na skos i 1 na proste gorne) Po 1 dieta jest konieczna. Plan jak dla mnie za bardzo naladowany bardziej cos w strone skroconego FBW lu 5x5 skombinuj. Z innym planem nie trzeba bedzie nic zastepowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
Ułóż sobie najpierw diete (poczytaj posty podwieszone jak to zrobić samemu) Moim zdaniem rzeźby bez redukcji nie masz szans zrobić ale moze sie mylę. Ja bym na Twoim miejscu jechał teraz na redukcję a potem jeszcze troche przymasował. Ja cały czas masowałem i teraz musze sie sporo redukować. Co do treningu polecam FBW na redukcje. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4591
a co ty chcesz rzezbic ?:D wg. mnie to redukcja i potem jedziesz sobie z suchym miesniem (bardzo bardzo małe przyrosty) albo masuj przy troche wiekszym bf :) to juz wedle zyczenia

Co cie nie zabije to cie wzmocni ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
połącz FBW (/skrócony FBW) z aerobami
odżywiaj się rozsądnie
[przydałby się ujemny bilans kaloryczny]
stosuj odpowiednie proporcje pomiędzy poszczególnymi treningami a czasem regeneracji
i wszystko powinno być dobrze...
będę trzymał za Ciebie kciuki! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

14 lat Ćwiczenia

Następny temat

1 pytanko z planu FBW :D

WHEY premium