SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Fotki do oceny, nie wiem co robić masa czy rzeźba??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4122

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Wuchta34 z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794






Witam

Ćwiczę w miarę regularnie 6-7 miesięcy , i nie wiem jaką dietę i trening mam teraz stosować czy na rzeźbę czy raczej na masę?? . Ważę 79.5 kg przy 175 cm. Proszę o ocenę i jakieś podpowiedzi jak dalej się prowadzić. :)

Zmieniony przez - prezesxxll w dniu 2010-12-12 10:52:17

Zmieniony przez - prezesxxll w dniu 2010-12-12 10:52:45

Zmieniony przez - prezesxxll w dniu 2010-12-12 10:53:30
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
Dzięki Nalas , własnie o to chodzi ,że może nie mam tendencji do tycia ale nie należe też do suchcieli i też mi sie wydaje,że aeroby napewno nie zaszkodzą. Moim zdaniem narazie też nie potrzebuje żadnych supli , kupie sobie tylko białko i ułoże diete .Bo nie jestem kulturystą i nigdy nie będe zależy mi żeby trochę lepiej wygladać a nie jak grubasek.:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1741
masuj masuj i jeszcze raz masuj bo jak narazie tylko lapy tutaj dobrze wygladaja reszta odstaje.Pracuj nad klatka barkami i najszerszym a o rzezbie mysl jak nabierzesz prawdziwej masy pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
Tak właśnie myślałem ale chciałem się upewnić, właśnie reszta odstaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 922
Przyłączam się do wypowiedzi tekean !!!

http://www.youtube.com/watch?v=RsvHCQxjMhg
Nie masz nic mądrego do powiedzenia ! TO Nie p****** głupot....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1741
poczytaj o diecie i treningu cos wiecej. Sama dieta i trening powinny duzo tu zrobic po 3 miesiacach dorzuc suplementy a bedzie na pewno dobrze. POdaj swoj plan treningowy i diete ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
Przez pierwsze 5 miesięcy Plan był taki , że ćwiczyłem Klatkę z bicepsem , od 8-10 powtorzeń , barki z plecami , brzuch i przeramię , starałem sie też w miare możliwości pobiegać na kazdym treningu przynajmniej 15 min. Dieta była taka , ze rano o 6 jadłem co mi sie chciało , o 10 filet z brązowym ryżem , o 13 tuńczyk lub filet po kolo 15:30 w zasadzie to co było na obiad lub jajecznica , kolo 20 na noc biały ser wymieszany z tuńczykiem , stosowałem te diete różnie jeden zwykle tylko w dni treningowe a tych mam 3 w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19600
Jak na moje wszystko raczej lipnie, tylko łapy spoko jak ktoś wspomniał. Masuj, nie ma z czego redukować i do czego. Po za tym redukcja w grudniu to nie najlepszy pomysł moim zdaniem.
Zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 152 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2794
Dziekuję za szczere odpowiedzi , wiem że dużo muszę jeszcze poprawić i napewno wasze rady wprowadzę , zaraz jadę na trening:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1741
jezleli mozesz to rob:

pon:
klatka-biceps
wtr:
barki-triceps
srd-wolne
czw:
plecy -brzuch-
piatek
nogi,,przedramie

ja na twoim miejscu za***albym ogolnorozwojówke czyli wszystkie partie miesni w jednym dniu 3 plany treningowe podzielone na 3 dni treningu . Zreszta poczytasz to sam sobie dopasujesz trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3286
masuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 57 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2851
Moje zdanie jest takie ze cwicz i nie opier...... sie bo widze ze prawie klatki nie ma brzuch jest barki:/ plecy:/ mase rownie dobrze mozna robic w mc donalds. Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPLIT 75kg PLUS+mięśnie MINUS-tkanka tłuszczowa do oceny

Następny temat

Plan pod SW

WHEY premium