SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o Pomoc nie wiem co robić!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Witam, mam pytanie i wielka prośbe, skończyłem trening ATC i nie wiem jak dalej trenowac... chciałbym splita albo FBW, zmierzam Cwiczyc 4 razy w tygodniu, i niemam odpowieniego planu dla siebie, wszystkie FBW maja 3 dni... Do dyspozycji mam ławke regulowana, modlitewnik, gryf, obciązeniea i hantle. prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 780 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11142
FbW będzie bardzo dobre dla Ciebie ;]

"Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie" - Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3888
Odpuść sobie ten jeden dzień i ćwicz FBW albo HST np. w pon-śr-pią

Zmieniony przez - Wizard112 w dniu 2008-11-04 20:06:55

"Dbajcie o siebie i innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
chce zzucic trochje tłuszuczu na wakacje, jeszcze sporo czasu wiec FWB albo HST wybrac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 77 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3888
HST jest po to aby masy przybrać a nie tracić Lepszy więc chyba będzie w tej sytuacji jakiś intensywny trening, mniejsze ciężary, duża ilość powtórzeń, krótkie przerwy. Jak chcesz stracić trochę tłuszczu to oczywiście dodatkowo jakieś ćwiczenia na brzuch, dobrze jest też pobiegać, pojeździć rowerem lub jeszcze lepiej popływać trochę na basenie. Oczywiście do tego jako takie odżywianie i powinno być dobrze

"Dbajcie o siebie i innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 780 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11142
Zrób tak:
Pon. trening na siłowni
wtorek- bieganie lub aeroby
środa-trening na siłowni
czwartek-bieganie lub aeroby
piątek-trening na siłowni
a w weekend basen lub rower ;D;P

"Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie" - Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
bieganie, rower basen to tez aeroby... Co do treningu przy redukcji to wez sobie skrocone FBw, ktore bedzie chronic cie przed spadkami w masie miesniowej...

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 780 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11142
Tam gdzie pisałem aeroby chodziło mi oczywiście o 6 Weidera ;]

"Ten, kto nie jest wystarczająco odważny by podjąć ryzyko, niczego w życiu nie osiągnie" - Muhammad Ali

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
To zamiast A6W polecam ABS II

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań...

Następny temat

Brzuch

WHEY premium