SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92815

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
Adam podaj jakieś zamienniki płatków owsianych które osobiście sam stosujesz lub polecasz innym:> bo sam mam ten sam problem płatki owsiane = sranie po 35min :-@
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Polako
Adam podaj jakieś zamienniki płatków owsianych które osobiście sam stosujesz lub polecasz innym:> bo sam mam ten sam problem płatki owsiane = sranie po 35min :-@


Ładnie to ująłeś.. a to już nie ma ryżu, makaronów pełnoziarnistych i innych kasz dziwnych, że trzeba płatki jeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Polako a jakie te owsiane jesz? Moj maz tez ma sranie od razu po zjedzeniu owsianych ale tylko górskich- po blyskawicznych jest wszystko ok ;)

Michal - owsianych to dopiero w omlecie nie czuc wg mnie ;)

Sylwia nie bylas na seminarium bo akurat tego dnia nagrywalysmy filmik ale dobrze wiedziec ze niestety nie pojechalas ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
po każdych :-@ próbowałem wszystkich rodzajów płatków owsianych w omlecie lub zalewalem je wrzatkiem i nie ma opcji na mnie nie wiem czemu nie toleruje owsianki i zamiast tego jem normalny posiłek lub ryz z izolatem :-] ale jestem gotów na nowe smaki wiec pytam z grzecznosci :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Doris.K
Polako a jakie te owsiane jesz? Moj maz tez ma sranie od razu po zjedzeniu owsianych ale tylko górskich- po blyskawicznych jest wszystko ok ;)

Michal - owsianych to dopiero w omlecie nie czuc wg mnie ;)

Sylwia nie bylas na seminarium bo akurat tego dnia nagrywalysmy filmik ale dobrze wiedziec ze niestety nie pojechalas ;)


Dorotko nie łap mnie za słówka bo na to ze nie pojechałam na seminarium skladało sie wiele rzeczy min to ze umowiłam sie z Wami wiec jakbym bardzo chciała jechać na seminarium nie przyjechałabym do Ciebie . Więc na czym bardziej mi zależało ?

Zmieniony przez - sylwia2432 w dniu 2014-10-31 12:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Z tego wynika, że bardziej na naszym spotkaniu i wspólnym filmiku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Muczakos94
ja Polecam płatki ryżowe naprawde smakuja super ;)


Oo muszę spróbować, jakaś odmiana się przyda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 76 Wiek 111 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1393
spróbuj też orkiszowych albo jaglanych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 326 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6123
Adam - nie jem płatków owsianych. Miałem kilka podejść po prostu, robiłem na różne sposoby, nie smakowały mi, wiec je wrzuciłem z jadłospisu.

Dziennik treningowy - michalwezyk jako Men's Physique Academy!
(http://www.sfd.pl/[BLOG]_michalwezyk_jako_Men_s_Physique_Academy!-t1107326.html#post1)

Facebook Men's Physique Academy!
(https://web.facebook.com/mensphysiqueacademy/?fref=ts) 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium