SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92793

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 147
Hahaha

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Nie wiedziałem, że ser ma aż tyle witamin.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
tylko nie włączaj go do diety

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
padłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
SebastianMielecki
Nie wiedziałem, że ser ma aż tyle witamin.


Buahahaha no nie mogę widzę dużo mnie ominęło, ale Sebastian na szczęście sera nie lubię

Rokko chyba na prawdę za dużo tego testosteronu, za dużo chociaż.. Żarty muszą być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Anka_
SebastianMielecki
Nie wiedziałem, że ser ma aż tyle witamin.


Buahahaha no nie mogę widzę dużo mnie ominęło, ale Sebastian na szczęście sera nie lubię

Rokko chyba na prawdę za dużo tego testosteronu, za dużo chociaż.. Żarty muszą być



Teraz część osób wie czemu jem twaróg do kilku dni przed startem ufam biedronce że jest on jednak z mleka od krowy

No Rokko ma trochę za dużo... chyba 2 czy nawet 3ml ew ale Ty Ania jeszcze nie będzie wiedziała o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
HAHA Adam zapamiętam sobie - ser z biedronki i 2/3 ml - może kiedyś się przyda, jak będę szukać księcia z bajki

No i tak w ogóle dzisiaj wolnee & leg day także ruszam na zakupy żeby więcej mi się nie trafiło tak, jak wczoraj!

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-11-05 08:16:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Tested_UNS-TEAM
Anka_
SebastianMielecki
Nie wiedziałem, że ser ma aż tyle witamin.


Buahahaha no nie mogę widzę dużo mnie ominęło, ale Sebastian na szczęście sera nie lubię

Rokko chyba na prawdę za dużo tego testosteronu, za dużo chociaż.. Żarty muszą być



Teraz część osób wie czemu jem twaróg do kilku dni przed startem ufam biedronce że jest on jednak z mleka od krowy

No Rokko ma trochę za dużo... chyba 2 czy nawet 3ml ew ale Ty Ania jeszcze nie będzie wiedziała o co chodzi


siła, masa, erekcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Rokko czyli wszystko co jest.potrzebne do szczęscia

Noo i po wczorajszej głodówce dzisiaj zrobiłam zakupy i nawet trafił mi się jeszcze ostatni silikonowy pojemnik na żywność w promocji, no to gotujemy!

MISKA NA DZIŚ
1. Jak zawsze, czyli 50g płatków owsianych z jogurtem naturalnym, białko UNS, kakao
2. 100g kury + 50g ryżu + warzywa
3. 50g kury ww j.w.
4. 100g kury ww j.w.
5. Białko UNS na dobranoc mniam








Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-11-05 13:22:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Jak ładnie kolorowo wiosna normalnie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium