SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92808

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2631
fajnie ze juz zaczelas pozowanie i prezencje to bardzo wazne, ale i rowniez bardzo meczace czekamy na filmik ktos Ci dawal wskazowki co do pozowania czy jak na razie cos sama probowalas?

" Pasja ma zabawny zwyczaj triumfowania nad logiką "

http://www.sfd.pl/Roland_Roli_Kowalczyk_W_pogoni_za_marzeniami-t1048508.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
No więc zdjęcia z pewnością będą, już czekam aż je dostane - filmiki były również, ale to tak raczej dla nas żeby wiedzieć co jeszcze skorygować! jeśli chodzi o.pozowanie to byłam na Bikini Fitness Seminar, o czym już wcześniej pisałam i tak nauką pozowania zajmowała się Agnieszka Świtalska-Nawrocka, więc te podstawy są i to z rąk Najlepszych jeśli chodzi o pozostałe treningi pozowania to pod okiem tegorocznej debiutantki bikini fitness i przyszłorocznej zawodniczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Muczakos94
Mleony widze;) ja znów wszedłem w kraine Ananasów dzień bez Ananasa = dniem straconym:D


nawet wiem czymu jesz anansy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
no tak rokko wywar mleczny musi być słodki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Ja nie wiem czemu w moim dzienniku zawsze takie tematy muszą być

Fotki wiele jest do poprawienia, od teraz dwa razy w tygodniu co najmniej będę ćwiczyć pozowanie!










Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-20 19:55:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania jak to nie wiesz czemu takie tematy?? bo odwiedza Cię często Rokko
Tak się wydaje a pozowanie jest takie trudne nic tylko ćwiczyć i ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Wejże Amber :P Aniu czemu druga fotka nie w majteczkach? Świetnie wygladasz :* U make may day xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zgadzam się tym razem z Rokko - Fotki z pozowania w spodenkach i majtkach to dwie rożne sprawy. Przecież tyłek to najważniejsza część naszego ciała a Ty ją ukryłaś ;)
Świetnie, że już walczysz z pozowaniem - na pewno Ci si to przyda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Hmm myślę, że dobrą postawę i ułożenie ciała można skontrolować nawet w spodenkach i topie, nie jest do tego potrzebne rozebrane ciało. A poza tym poziom mojego pozowania jest początkujący, więc dopinanie - w przenośni i dosłownie będę ogarniać dopiero w momencie idealnego robienia podstaw z podstaw poza tym nie chciałam paradować w normalnych majtach po siłowni ale zgadzam się z tym.. POZOWANIE TO HARÓWKA tak samo jak dieta i treningi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
To nie rozumiem dlaczego pierwsze zdjęcie w pozycji bocznej jest w majtkach a to drugie przodem w spodenkach? Cyknij następnym razem zdjęcia we wszystkich pozach - jest to bardzo przydatne przy kolejnych takich spotkaniach dla porównania progresu.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium