SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92792

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak o tą maszynę chodzi to już wszystko jasne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Jest podobna bardzo, ale to nie ta bo u nas na niej można też nogi w bok wypychać, a na tej się nie da, bo ma wąski stopień i nie opiera się tak rękami ale taką maszynę jak wyżej też mamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Bogato wyposażona ta siłownia musi być, u mnie stary, wysłużony sprzęt OLYMPA głównie, ale da się potrenować na filmie nawet widac ta maszyne na pośladki czy tam tyłek w sumie nigdy jej nie używałem



p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Proszę taką siłownię w chacie na gwiazdkę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Bartek niestety film mi się włączyć nie chce na siłowni mamy już wysłużony sprzęt, ale jest bogato i dobrze wyposażona to co mnie interesuje to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
U mnie to samo , może to dziwne ale przesiadłem sie na nią z pachnącego przepychem, perfumami za 500 zł i ciuchami UA Pure Jatomi . Spróbuj Ania może przez inną przeglądarke, no chyba ze cchesz ogladac przez telefon

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
barteklip9
U mnie to samo , może to dziwne ale przesiadłem sie na nią z pachnącego przepychem, perfumami za 500 zł i ciuchami UA Pure Jatomi . Spróbuj Ania może przez inną przeglądarke, no chyba ze cchesz ogladac przez telefon


Na telefonie jestem.. A co do siłowni to ja osobiście nie idę dla lansu tylko dla treningu lubię iść tam bez makijażu i się porządnie spocić chyba nie pasuje do "nowoczesnych" siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Anka_
barteklip9
U mnie to samo , może to dziwne ale przesiadłem sie na nią z pachnącego przepychem, perfumami za 500 zł i ciuchami UA Pure Jatomi . Spróbuj Ania może przez inną przeglądarke, no chyba ze cchesz ogladac przez telefon


Na telefonie jestem.. A co do siłowni to ja osobiście nie idę dla lansu tylko dla treningu lubię iść tam bez makijażu i się porządnie spocić chyba nie pasuje do "nowoczesnych" siłowni


Bo damski prysznic na progresie pewnie wygląda inaczej niż męski

Ania doszły mnie dziś słuchy że na M1 chodzisz po Matrixy-batony, a w rozpiskach nic o nich nie ma pucuj się o co chodzi i nie ściemniaj ze dla koleżanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No i się wszystko wydało :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium