SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92795

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
W takim razie musisz uderzyć do, któregoś z forumowych kucharzy i brać od nich lekcje np do Doris czy Damiana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba dzięki za miłe słowo ale ja nie jestem żadnym kucharzem niestety ;)
Ania- makaron, ziemniaki jedynie gotujesz, ewentualnie robisz frytki ale z tym to sobie raczej umiesz poradzić ;) Bułkę kupujesz, kroisz na pól, do środka wrzucasz kotleta z mielonego lub wołowiny ale kawałki kuraka mnóstwo warzyw i gotowe ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Twoimi posiłkami nie jeden kucharz by się zachwycił, więc nie bądź taka krytyczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Twoimi posiłkami nie jeden kucharz by się zachwycił, więc nie bądź taka krytyczna.



Toż to się skromność nazywa :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Haha wy jesteście udani może wyglądają dobrze, ładnie podać na talerzu potrafię, ale jak smakują to inna sprawa

Doris będę kombinować, dzisiaj mam wolne i kawał wołowiny w domu, zobaczymy co z tego będzie

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-11-07 11:44:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Czekam na efekty, też coś spróbuję dziś wycudować innego niż makaron z kurakiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
gdzie ten przepis filmiki na te burgery ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Polako
gdzie ten przepis filmiki na te burgery ? :D


Czytaj uważnie to będziesz wiedział:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
jak tu tyle wpisów jest ze ja po przyjsc z pracy nie umie odnales sie totalnie :P jestem lekko zacofany albo podeslij na pw cos doris od srody zaczynam sie "robic" na sywestra;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Polako
jak tu tyle wpisów jest ze ja po przyjsc z pracy nie umie odnales sie totalnie :P jestem lekko zacofany albo podeslij na pw cos doris od srody zaczynam sie "robic" na sywestra;d


Ale ja jeszcze niczego nie podałam więc co mam Ci podać?:D Cierpliwości ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium