SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92814

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Adam czujny bardziej niż agent Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Rokko
Adam czujny bardziej niż agent Tomek


Pewnie 'hamery' gdzieś zamontował:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Ja nawet wiem w gramach ile i czego Bamber przyczituje, to co? głupiego batona od Ani bym przegapił ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Hahaha no nie mogę Jakie dochodzenie raz byłam tylko!! i to jak nie miałam co jeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania z tym jedzeniem to musimy bardziej uważać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Kurcze dobra więcej nie będę ale baton był dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania jak dobry to najważniejsze i nie ma tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Anka_
Hahaha no nie mogę Jakie dochodzenie raz byłam tylko!! i to jak nie miałam co jeść


Walka z głodem ćwiczy charakter. Powiedział Adam który dał próbkę tej walki na MPJ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Tested_UNS-TEAM
Anka_
Hahaha no nie mogę Jakie dochodzenie raz byłam tylko!! i to jak nie miałam co jeść


Walka z głodem ćwiczy charakter. Powiedział Adam który dał próbkę tej walki na MPJ


Będę walczyć następnym razem, póki co 1:0 dla batonika ale w nim było dużo białka i nie miał cukru!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 440 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11492
To ty dajesz korepetycje
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium