SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
barteklip9
Dobra, ale jak tam urodziny i ciasta, ostało się coś jeszcze ?


Cała lodówka ciasta dalej tylko zaraz wpada rodzinka, więc pewnie wszystko to zniknie w sekundzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Anka_
Rokko
czas dorzucić 20tke :)

Chcesz mnie zabić?


no pain, no gain
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Rokko
Anka_
Rokko
czas dorzucić 20tke :)

Chcesz mnie zabić?


no pain, no gain


Może kiedyś będę taka silna i się odważę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania i jak wczoraj było? fajnie?
Coraz więcej fot - lubię to

dziś też skusisz się przy rodzince na ciasteczko?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
amber poczekaj na galeri zdjec z endo :P wtedy zobaczymy jak było :-%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Anka_
Rokko
Anka_
Rokko
czas dorzucić 20tke :)

Chcesz mnie zabić?


no pain, no gain


Może kiedyś będę taka silna i się odważę


chyba muszę przyjechać na śląsk i przyasekurować Cię podczas treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Amber hmm skusiłam się i odpuściłam dietę w ten weekend, na szczęście urodziny ma się tylko raz w roku, więc już nie będę miała okazji

Polako zdjęcia są, zabawa super - bezalkoholowo! Z drinkiem mnie tam nie zobaczysz

Rokko liczę na Ciebie, ale asekuracja nic nie da kiedy ja nie mam siły na takie odważne poczynania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Wszystkiego najlepszego, oby ci całe ciasto poszło w ....(wydrukuj, wpisz co chcesz, a się spełni)
Spóźnione życzenia, ale wczoraj byłem na zawodach.

Racja urodziny raz w roku, nie ma co sobie żałować. Pamiętam swoje urodziny rok temu, nic nie zjadłem, szykowałem się już 2 tydzień do debiutów, ale w tym roku, zjem za te i za poprzednie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
SebastianMielecki
Wszystkiego najlepszego, oby ci całe ciasto poszło w ....(wydrukuj, wpisz co chcesz, a się spełni)
Spóźnione życzenia, ale wczoraj byłem na zawodach.

Racja urodziny raz w roku, nie ma co sobie żałować. Pamiętam swoje urodziny rok temu, nic nie zjadłem, szykowałem się już 2 tydzień do debiutów, ale w tym roku, zjem za te i za poprzednie


Hehe dzięki za życzenia, ale spokojnie, urodziny miałam w dniu założenia dziennika, czyli 29.10, ale rozumiem szczere?

I jak zawody??

Hmm.. Na szczęście nie mam urodzin z początkiem roku, bo wtedy nie mogłabym sobie pozwolić na takie odstępstwo od diety..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Zawody dobrze, byłem 2.

W święta sporo podjadłem, także ryż+kura na urodzinach nie były takie straszne.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium