SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 93306

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
No ja wzięłam wersję bez glonów, więc było całkiem, całkiem, ten łosoś mój ulubiony był w tym wydaniu pyszny i sos był sojowy, trochę potomkałam i smakował
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Anka_
Imbiru nie jadłam, ble.. A Doris nigdy nie miałam bobu przyjemności spróbować a sushi będę teraz odwiedzać co jakiś czas, tylko nie w dużych ilościach, bo trochę mdłe dla mnie


Nic nie straciłaś ;) Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Imbir jest obrzydliwy . Bleh .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
Adam , najlepsze sushi jest e Koszalinie najlepsze są te , gdzie jest kawałek ryżu i na to położona jest ryba, nie pamiętam jak się różne wersje nazywają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 300 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13078
Iccana
Adam , najlepsze sushi jest e Koszalinie najlepsze są te , gdzie jest kawałek ryżu i na to położona jest ryba, nie pamiętam jak się różne wersje nazywają


Tj. nigiri

Ja ogolnie nie przepadam aż tak mocno za sushi, ale mam u siebie w mieście mega zestaw różne rolki w których jest naprzemiennie grillowany łosoś, łosoś w tempurze i krewetki w tempurze i jest mega pyszne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 1967 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17778
O dzięki za podpowiedź , nazw jest tak dużo ze ja nie pamiętam wszystkiego w sumie...żadnej mnie smakowały z ryba maslana , ale z łososiem jedno z najlepszych :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4224
ja jam wrazenie ze im czesciej sie sushi je tym bardziej wciaga... za pierwszym razem tez twierdzilam ze takie sobie w krk dobre daja w Genji na dietla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Tested_UNS-TEAM
Jak jakiś czas temu Emile Kaleńskie, Maćki Minikoxy i reszta co chwila na fb pisali że idą na sushi. Zamówiłem dupny zestaw i podobnie jak Seba za żadne skarby bym tego nie jadł, a jem praktycznie wszystko i nie jestem wybredny jedynie sajgonki z tych wszystkich chińskich cudów były dobre bo jak krokiety smakowały

choć tutaj widzę że ryż bez obślizgłych glonów i nie ma na zdjęciu tych okrutnych sosów co jak chrzan wymieszany z pieprzem i musztardą smakuje

Zmieniony przez - Tested_UNS-TEAM w dniu 2014-12-05 14:25:08

Bo im to pewnie od tych steryduf się poprzestawiało. Za dużo toksyn w mózgu się osadziło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
Przepraszam za spam ale:

http://anonny.cupsell.pl/

Zapraszam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
e nie znacie się :P sushi jest ok, kwesta ile sake do tego wypijesz%
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

forma lato