SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Adam no ja sie nie zgodze moim zdaniem jedzenie owoców na redu do zawodów to jest błędne ;> a słuchając ludzi którzy będą mowić, że jedli 2 posiłki i tak wyglądają to naprawdę jakbym miał wszystkich słuchać to towaru i diety bym nie tykał nigdy i zajmował czołowe miejsca na MŚ? dużo w choy zależy od genetyki sam powiedziałeś. A dodając przed ważnymi zawodami owoce na 9 tyg przed gdzie mało czasu, Adam poważnie nie zgodzę się z Tobą bo dla mnie to jakiegokolwiek sensu nie ma, lepiej by jadła mniej niż dawała owoce.. a co napisałeś na temat ryżu to już tego tematu nie chce ruszać bo bez sensu naprawdę :> I ja wiem, że Anka prążków ma nie mieć, ale tkankę tł musi zrzucić a czasu dużo nie ma. Czyli Araby/egipt też jest daleko w tyle? U nich owoce w gre nie wchodzą głowne źródło ww makaron/ryż .. te badania sam wiesz czasami jak śmiesznie są opisywane... nikt nie ma na myśli w tych badaniach zawodnika/czke która przygotowuje sie do zawodów Już nie chce naruszać tego tematu tutaj i nie udzielam sie w tym temacie jeśli zobacze coś nie tak bo bez sensu jak będzie odpowiedź jakiś badań itd... POWODZENIA ANIA oby forma wypaliła i czołówka była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Ja tam się nie znam

Dzięki, na czołówkę to ja nie liczę nie o to mi tutaj chodzi z zawodami, chociaż przy okazji fajnie by było

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-23 11:01:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
Muczakos94
Adam no ja sie nie zgodze moim zdaniem jedzenie owoców na redu do zawodów to jest błędne ;> a słuchając ludzi którzy będą mowić, że jedli 2 posiłki i tak wyglądają to naprawdę jakbym miał wszystkich słuchać to towaru i diety bym nie tykał nigdy i zajmował czołowe miejsca na MŚ? dużo w choy zależy od genetyki sam powiedziałeś. A dodając przed ważnymi zawodami owoce na 9 tyg przed gdzie mało czasu, Adam poważnie nie zgodzę się z Tobą bo dla mnie to jakiegokolwiek sensu nie ma, lepiej by jadła mniej niż dawała owoce.. a co napisałeś na temat ryżu to już tego tematu nie chce ruszać bo bez sensu naprawdę :> I ja wiem, że Anka prążków ma nie mieć, ale tkankę tł musi zrzucić a czasu dużo nie ma. Czyli Araby/egipt też jest daleko w tyle? U nich owoce w gre nie wchodzą głowne źródło ww makaron/ryż .. te badania sam wiesz czasami jak śmiesznie są opisywane... nikt nie ma na myśli w tych badaniach zawodnika/czke która przygotowuje sie do zawodów Już nie chce naruszać tego tematu tutaj i nie udzielam sie w tym temacie jeśli zobacze coś nie tak bo bez sensu jak będzie odpowiedź jakiś badań itd... POWODZENIA ANIA oby forma wypaliła i czołówka była


Czyli w skrócie nie masz argumentu tylko tak bo tak się robi. Araby mają prązek na prążku a tu jest bikini czyli nie skrajne otłuszczenie które nie wymaga aż takich skrajności. Swoją droga ciekawe czemu Farah np nie jest przeciwny owocom, czemu Piotrkowicz ma sporo owców w diecie.

Porównanie gościa który je dwa posiłki to słuchania o towarze jest w ogóle bezsensowne bo tutaj sa dwie inne sprawy. Tu nie chodzi o to co to za koleś tylko że według wszystkich guru jego metabolizm pownien być wolny i katabolizm powinien go zjeść i tak się formy nie da zrobić. A tak się nie stało. Więc jest nie tylko potwierdzenie naukowe(badania które czesto są nie precyzyjne ale dają jakiś pogląd na sprawę) i potwierdzenie w praktyce. Czyli da się. I nie mylić z tym ze mamy jeść dwa posiłki tylko podałem to jako przykład że to że na redukcji metabolizm zwalnia to mit.
Genetyka, genetyką, ale organizm funkcjonuje jak ma funkcjonować. Jak jesz mniej kcal niż wynosi zapotrzebowanie to nie zatłuści Cie żaden rodzaj węgli, bo każdy i tak jest w organizmie rozkładany do glukozy. Jak jesz ryż -> skrobie, to organizm dopiero po rozłożeniu do glukozy wykorzysta te węglowdany. Tylko że tutaj nie ma o czym dyskutować bo nie masz pojęcia jak w ogóle funkcjonuje ludzki metabolizm, to już nie żadne tam badania których jest wiele tylko po prostu biologia i fizjologia człowieka. Niezaprzeczalne, wielkorotnie udowodnione fakty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
I skoro już się tak tych cukrów wszyscy boją to czemu tyle osób pije i zaleca carbo po treningu? przecież to mega przetworzony cukier? a ludzie na nim forme robią. Takich rzeczy niedorzecznych jest wiele wiecej. Najczęsciej podaje się powód dla którego pijemy carbo - uzupełnić glikogen mieśniowy. No po martonie spoko, po siłówce średnio. Jedyny sensowny argument to to że mamy następuje szybki skok cukru i wyrzut insuliny. Insulina najbardziej anaboliczny hormon = najlepszy antykatabolik. Nawiasem bcaa też powoduje wyrzut insy ze względu na zawartość leucyny - ale cardio na czczo przed tym bcaa, żadnych ww bo insulina się bedzie wydzielać i tłuszcz sie nie sapli...

Tu tak jeszcze nawiasem paru moich klientów(ostatni nawet na masie, nigdy nic nie brał , plus kaloryczny w tym owoce a dwójki ma pocięte) wszyscy jedli i jedzą owoce - jak pisałem JAKO DODATEK a nie główne źródło ww.

Myśle że taki poziom odtłuszczenia do bikini jest chyba wystarczający.

I tu nie jest żadna spinka z mojej strony, tylko za dużo juz widziałem, rozmawiałem, przerabiałem tego wszystkiego i mam dość tych wszystkich teorii bez argumentacji. Każdy i tak zrobi jak chce, po prostu chce dać powód do przemyśleń czy warto się męczyć, skoro inną droga mozna osiągnąc te same/podobne wyniki?
















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Co do owoców to mam podobne zdanie do Adama, sam teraz ta redukcję robilem z dodatkami owoców, nie mowie ze codziennie owoce leciały ale co drugi,trzeci dzien jakis banan rano do omleta wleciał czy tam rodzyny... wliczone w bilans i wg. Chociaz jakbym robil wycinkę do zawodow nie wiem czy bym calkowicie z owoców nie zrezygnował ale to tylko by mieć ten spokój psychiczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Piotrkowicz ma dużo owoców na masie... ale mniejsza to nie ma co Adam gdybać nie bd siedział po google i szukał dowodów poprostu nie ingeruje już tutaj bo sensu nie ma z twoimi elaboratami z którymi się wygrać nie da moim zdaniem trochę zrobiłeś sie zarozumiały i nie jest to uszczypliwe w twoim kierunku, ale tak to widze. Każdy jest głupi / poje**** i bez mózgiem tak twierdze po twoich wypowiedziach tylko twoje racje są super :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Troche przesadzasz %)

Skoro wiesz ze masz racje to ja udowodnij albo poprzyj swoje zdanie jakimis argumentami.
Bo takie cos na zasadzie 'Dobra, mam racje ale nie chce mi się pisać" smieszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 1336 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8682
Rafał strzeliłeś sobie ostatnim postem w kolano generalnie i udowodniłeś tym, że racji po prostu nie masz i robisz coś, bo uważasz że to jest słuszne, nie mając żadnego sensownego argumentu za tym (bo to że ktoś zrobił formę to nie argument, bo też ludzie robią formę własnie na 2-3posiłkach dziennie, na high carbach/low carbach etc.). Rzuciłeś puste hasła, które można znaleźć na pierwszej lepszej stronie o "zdrowym odżywianiu" i na tym zakończyłeś temat.

Niektóre owoce składają się w mniej niż 50% z fruktozy, wrzucając je do śniadania na przykład uzupełniasz glikogen wątrobowy + mięśniowy (bo jednak jest glukoza), w dodatku cukier biały z paczki różni się od cukru z owoców, bo
1) owoce dostarczają witamin i minerałów
2) owoce dostarczają błonnik

Adam Cie pozamiatał argumentami i nawet jeżeli nie ma racji i prawda leży po Twojej stronie, to dla każdego czytającego myślącego człowieka, to Ty przegrałeś dyskusję. Nie widziałem tutaj nawet nutki zarozumiałości, bo Adam kiedy nie ma racji potrafi się do tego przyznać, albo gdy zabraknie mu argumentów.

A jeżeli chcesz sylwetek jako argumentów to zobacz sobie dziesiątki zawodników chociażby od Akopa jak wyglądają na scenie, w tym chociażby Gosia Mączyńska (bo to temat jednak o fitness bikini)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Witam wszystkich

Dwa tygodnie temu mój dziennik został magicznie zamknięty, ponieważ nikt nie wie jak to się stało i dlaczego (hmm..), w związku z czym postanowiłam w tym dziale już go dłużej nie prowadzić

Aktualnie forma idzie do przodu i tego samego Wam życzę!

Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
Widziałem fotki na FB jest o wiele lepiej niz przed zamknięciem dziennika. Oby tak do samych debiutów i nic po drodze się ie zepsuło

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium