SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92813

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
O widzę, że Rafał K się nie sprawdził
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
maverick77
O widzę, że Rafał K się nie sprawdził


Nie wiem co prawda kto to aczkolwiek zmiana trenera to przecież nic strasznego ;)
Ania wierzę, że teraz będziesz widziała zmiany!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Doris.K
maverick77
O widzę, że Rafał K się nie sprawdził


Nie wiem co prawda kto to aczkolwiek zmiana trenera to przecież nic strasznego ;)
Ania wierzę, że teraz będziesz widziała zmiany!


No jasne, że nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris.K Hehe pierś chyba jest "za chuda" na zupę ale nigdy nie próbowałam, więc jak się uda to daj znać hmm apropo filmików to ja się nie wypowiadam, bo nic mi na taki temat nie wiadomo ale jestem bardzo pozytywnie nastawiona!

Maverick nikt nie mówił, że się nie sprawdził. Bardzo szanuję go za świetną robotę, ale do bikini fitness czy innych zawodów trzeba mieć zajawkę i nie chodzi tylko.o zawodnika, a o samego trenera też! na tym etapie nasze zainteresowania się rozeszły, co nie znaczy, że nie będziemy razem trenować z kettlami

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-02 16:20:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mi też co prawda nic na ten temat nie wiadomo ale jeżeli Ty jesteś pozytywnie do tego pomysłu nastawiona to mam nadzieję, że Adama nie będzie trzeba zbyt długo prosić o jakiś filmik z treningu ;) (Chyba, że nie będziecie wspólnie trenować).

Spróbuję na piersi i dorzucę coś jeszcze - większe szanse będą, że się uda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Anka bardzo dobrze to rozumie... nowy trener to nowa dawka motywacji itd. a jak sama mówisz jeden trener lubi to inny tam to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris.K myślę, że się uda, w końcu to "tylko" zupa
Jeśli będzie okazja to i może filmik będzie, chyba, że okaże się, że jestem takim laikiem co do ćwiczeń, że nie będzie czego kręcić

Maverick otóż to a wiadomo każdy sport niesie za sobą tyle różnic i wymaga od trenujących różnych ćwiczeń i diet, stąd lepiej trafić do zawodowca. Sama zresztą uważam, że jeśli ktoś myśli, że jest od wszystkiego tzn że jest od niczego i dużo bardziej cenię specjalistów a trafiłam w obydwu przypadkach na takich czyli Rafała i Adama, tylko każdy jest specjalistą od czego innego takie masło maślane, ale chyba wiadomo o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
A to mój obiad czyli zgodnie z planem uf




Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-02 18:12:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ania nowy trener, nowy plan działania? ojjj bedzie sie działo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Amber872.
Ania nowy trener, nowy plan działania? ojjj bedzie sie działo


Ważne żeby cały czas do przodu jeszcze tylko 3 miesiące do debiutów.... Aaa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium