SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92819

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Ja tam ubóstwiam wszelkie koszulki i bluzy z napisami, a ta podbiła moje serce ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Anka_
Ja tam ubóstwiam wszelkie koszulki i bluzy z napisami, a ta podbiła moje serce ostatnio


Ta biała mi się akurat nie podoba ani trochę. Robiąc mix jednej i drugiej wybrałabyś hantle czy orgazm?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Haha Doris z czasem człowiek się zmienia ta szaro-niebieska kupiona była kilka miesięcy temu - wtedy była na czasie dzisiaj aktualnie wolę hantle!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Na redukcji odpowiedział bym hantle, na masie orgazm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
SebastianMielecki
Na redukcji odpowiedział bym hantle, na masie orgazm.


Nie ma to jak kulturystyczne rozterki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
SebastianMielecki
Na redukcji odpowiedział bym hantle, na masie orgazm.


Sebastian a u mnie zależy nie od redukcji czy masy tylko od posiadania partnera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
obydwie koszulki dobre ;->:>
co do zdjęcia brzucha widać, że już sie coś przebija ;dd zobaczymy jak od stycznia ruszysz na 100%:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Anka_
SebastianMielecki
Na redukcji odpowiedział bym hantle, na masie orgazm.


Sebastian a u mnie zależy nie od redukcji czy masy tylko od posiadania partnera


A bez niego to co? Już nie można ?
Trzeba sobie radzić w każdej sytuacji podobno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris to nie to samo bez niego to już mi się wcale nie chce ostatnio jakoś mało energii mam w sobie ale jak trzeba... To sobie radzę

Muczakos94 jestem ciekawa co to będzie.. Mógłby już być styczeń



Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-09 18:08:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Zmieniając temat - ostatnio kilka wyników z tanity u naszych dziewczyn tu wpadło. Robiłaś może kiedyś?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium