SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92818

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
SebastianMielecki
podobno kobiety tego nie robią


No, no.. Nie puszczają bąków, nie robią kupy i nie odbija im się po obiedzie.. Dementuje - to mit. My to robimy przykro mi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
Anka_
SebastianMielecki
podobno kobiety tego nie robią


No, no.. Nie puszczają bąków, nie robią kupy i nie odbija im się po obiedzie.. Dementuje - to mit. My to robimy przykro mi


uu, to wyłączam powiadomki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Haha Rokko!! Nie możesz mi tego zrobić

No a teraz zajmując się już przyjemniejszym tematem to wszystkim Górnikom z forum życzę tyle samo wyjazdów co zjazdów, bo na pewno chociaż jeden na forum się znajdzie, a dzisiaj Barbórka!

MISKA NA DZIŚ
1. 50g płatków owsianych + banan + kawałek pomarańczy + jogurt naturalny + 5g kakaa + białko UNS
2. 140g łososia + 50g ryżu + warzywa
3. J.w
4. Shake białkowy UNSa na dobranoc

Dzisiaj dzień pracujący, czyli nietreningowy.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
Forma dobra więc mało do zbicia tam widze jeśli chodzi o bikini;)
Ooo i widze mandarynki OM OM OM:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Muczakos94 to pomarańcza ale też pyszna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
szykowny turban na głowie forma super jak na ten okres , mysle ze bedziesz miała łatwo na redukcji i zazdro łososia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Hehe no starałam się żeby turban był jak najlepszy a co do łososia to mi też się za niedługo pewnie skończy.. Ale póki co delektuje się smakiem

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-04 08:50:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Haha Muczakos94 podzieliłam je na małe kawałki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Anka_
Hehe no starałam się żeby turban był jak najlepszy a co do łososia to mi też się za niedługo pewnie skończy.. Ale póki co delektuje się smakiem

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-04 08:50:08



i widac efekt ciezkiej pracy <mam na mysli turban > a ja sie juz nie moge doczekac wigilii !! bede jadla łososia przez cały dzien
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium