SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92794

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
z dedykacją dla najbardziej spragnionego użytkownika




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Jak na ostatnie ćwiczenie to sprawnie Ci szło ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
spięła poślad do filmiku spociła się "na dole" gdzie moze jest z 10stopni i nawet w bluzie za ciepło nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Tested_UNS-TEAM
spięła poślad do filmiku spociła się "na dole" gdzie moze jest z 10stopni i nawet w bluzie za ciepło nie ma


Dobrze przegoniłeś to nie ma się co dziwić ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
dobrze przegania to kapusta kiszona zapita kefirem lub/ i kwasnym mlekiem ja co najwyżej czuwam żeby nikt się nie opier..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Mnie by taka mieszanka nie pokonała ;)
Czuwaj czuwaj - będzie komu dopingować na debiutach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Iccana Muszę przyznać, że dupa i czwórki bolą, a jest wczesna pora, one dopiero będą boleć

Adam wczoraj rzeczywiście pot płynął w każdym miejscu czułam, że ćwiczę ale legs day nie będzie moim ulubionym dniem z Tobą, ała a Rocco nie ma, nie dziękuje, aż dziwne

Doris.K rzeczywiście aż dziwne, ale już tak bardzo mnie wszystko bolało, że było mi wszystko jedno, zresztą wiesz
wiesz.. Zanim Adam zaczął kręcić to gorzej szło, ale jak się dowiedziałam, że jest film to trzeba było udać, że wcale nic nie boli i to tak pięknie idzie


Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-12 12:16:04

Zmieniony przez - Anka_ w dniu 2014-12-12 12:16:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
jest na tym progressie u was multisport ? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 798 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5506
omg ale mnie wyróżnienie spotkało Rokko również pozdrawia :*
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium