SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92785

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Iccana
Nie wiem kiedy formę zrobię


Widzisz Iwona u mnie jest to samo - też nie wiem kiedy zrobię formę ;)
Ania jak zareagowałaś na informację odnośnie terminu debiutów? Zadowolona/ zniesmaczona/ rozczarowana/ zmotywowana?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris jak mam być szczera to popłakałam się...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45010
modelka ;> widze, że jedzenie liche ostatnio ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Liche, ale od jutra będzie jak trzeba, bo cisne na te zawody.. Teraz presja czasu czuje stres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Anka_
Doris jak mam być szczera to popłakałam się...


Ze szcczęścia?;]
Dasz radę, spokojnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Anka_
Raczej z rozpaczy i ze stresu!!


Ty się nie stresuj tylko pochwal się nam nowym planem ! Na pewno już jakiś się układa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
tak jak tylko pojawiło się info kilka godzin temu to natychmiast ruszył do układania nie trzeba nic układać bo nic sie nie zmienia bo przecież wycinkę i tak planowaliśmy 8tyg po prostu w święta nie podje, sylwester z owsianką i stąd ten stres i rozpacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
No to chyba się jednak COŚ zmieniło skoro jest ta ' rozpacz i strach; ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 710 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7822
kobiet nie zrozumiem nigdy, najlepsze jest to że Ania już w niedziele się dowiedziała że prawdopodbnie koniec lutego i Gdańsk. Teraz chyba zobaczyła plakat i stąd stress ale na pw jakis czas temu pisała że spuściła powietrze i wyluzowała nieco poślad -> nie wiem tylko jak odbierać te dwie rzeczy w jednym zdaniu
Ale nic się nie zmieniło w planach tyle że szybciej zacznie wycinkę. A baby mają to do siebie ze musza pobiadolić, nielubią mieć świętego spokoju, wolą się zawsze czymś martwić, stresować, bo wtedy im lepiej
55kg przy prawie 170cm wiec faktycznie wycinki to tu trzeba z dobre pół roku
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium