SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92828

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie wierzę normalnie w to co czytam ;) Jakby tam było o jedno zero więcej to rozumiem, że mogłabyś nie zjeść ;)
Normalnie mnie namówiłaś na udka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Hehe noo samych ziemniaków może bym zjadła więcej, ale z tym wszystkim razem to tak średnio chociaż musze przyznać było pyszne a.udka mmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Anka_
Hehe noo samych ziemniaków może bym zjadła więcej, ale z tym wszystkim razem to tak średnio chociaż musze przyznać było pyszne a.udka mmm


To masz chyba jakiś mikro żołądek - ja ostatnio 300 g zjadłam :D Oczywiście się przejadłam aczkolwiek porcja zaspokajająca mój głód to około 200 g ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Hehe hamburgerów kiedyś potrafiłam jeść bardzo dużo, ale zdrowe jedzenie mi się nie mieści w brzuszku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Anka_
Hehe hamburgerów kiedyś potrafiłam jeść bardzo dużo, ale zdrowe jedzenie mi się nie mieści w brzuszku


Może to kwestia czasu i wprawy ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Jakby to przeczytała moja dziewczyna to by się uśmiała. Ona jej maniakiem ziemniaków i 2-3 kilo to potrafi dziennie zjeść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Doris.K małymi krokami i pewnie sama się będę kiedyś śmiać z ilości jakie jem

Sebastian 2 kg? O kurde

MOJA MISKA NA DZIŚ
1. 50g płatków owsianych + jogurt naturalny + whey UNS orzechowe + łyżka kakaa
2. 50g kury + 50g ryżu + fasolka szparagowa
3. 100g kury + 50g ryżu + szpinak i fasolka szparagowa
4. Odżywka białkowa + wafle ryżowe
5. Omlet 6 białek 2 żółtka i warzywa

Wrzucam zdjęcia na 2/3 posiłek jest dużo fasolki schowanej pod kurczakiem, żeby nie było, że znowu tak mało jem
I omlet sprzed kilku dni, dzisiaj będzie podobny




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Ciagle sie zastanawiam nad tymi pojemnikami, czy sa warte swojej ceny? a miska całkiem zacna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
sylwia2432
Ciagle sie zastanawiam nad tymi pojemnikami, czy sa warte swojej ceny? a miska całkiem zacna


Pojemniki na prawdę warto kupić! Już wcześniej o tym pisałam, że nie wchłaniają zapachu i najfajniejsze jest to, że po zjedzeniu je sobie składasz i chowasz do torebki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium