Starsza siostra irlandzkiego zawodnika MMA Conora McGregora - Erin, pokazuje, że jest równie utalentowana jak jej brat. Erin MCGregor zyskała zainteresowanie mediów po tym, jak pojawiła się w popularnym programie telewizyjnym "Dancing With The Stars" w Irlandii. Fani Conora będą tego świadomi, ponieważ legenda UFC zachęca swoich obserwatorów w mediach społecznościowych do głosowania na nią podczas każdego odcinka na żywo. Ma ponad 22 mln fanów, więc Erin ma szanse na zwycięstwo!

Erin McGregor zdobyła liczne trofea jako sportowiec w bikini fitness. Na uwagę zasługuje fakt zajęcia pierwszego miejsca w Miss Bikini 2013 (w konkursie National Association Association Amateur Bodybuilders, Irlandia). Przyznaje, że po części jest to zasługa brata, który był dla niej ogromną motywacją. Podczas przygotowań do startu w zawodach uświadomiła sobie, jak ciężko pracuje jej młodszy brat. W jednym z wywiadów o swoich doświadczeniach jako sportowiec bikini, Erin powiedziała:

"Byłam całkowicie naiwna wchodząc na scenę kulturystyki. On (Conor) dosłownie stacza się ze wszystkimi przeciwnościami. Daje mi inspirację do robienia rzeczy z myślą o sobie i nie słuchania negatywnych myśli przychodzących mi do głowy. Pomaga mi pokonać moje własne obawy. "

Bez wątpienia trening na siłowni dał jej solidne podstawy do intensywnych, ale krótkich występów, które możemy oglądać na antenie programu “Dancing with the stars”.

Przedstawiamy Wam kilka zdjęć Erin. Zobaczie jak wygląda!

Rodzeństwo 7 lat temu

Komentarze (2)
domosos

Jakos o tej pani nie słyszałem, i gdyby nie brat pewnie bym nie słyszał

1
lordknaga

bo takich jak ona to co jedna bikiniara, zrobila forme raz w zyciu, zeby sie wyrobic na social mediach, wstawila se cycki wystartowala ze 2x i gdzies tam moze w top5 z takim wygladem to w irlandii byla i cyk, koniec kariery, 143k followersow z czego 142k dlatego ze jej bratem jest kto jest ;-D

1