SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do debiutów bikini fitness 2015

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92811

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Nie, zasysają się fajnie i nic mi się jeszcze nie wylało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Dobra wszystko ladnie pieknie tylko mozecie przypomniec gdzie je mozna zakupic ?;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
Dorka na pewno na allegro za 20 zł chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 5392 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 106161
W biedronce tez bywają ;)

p****** wszystko co mówią na Twój temat...
Kulturystka jest całym Twoim życiem,Twoją pasją, której poświęcasz 24h na dobę.
Dzięki Tobie ten sport żyje i bądź z tego dumny...
Prędzej czy później osiągniesz swój cel tylko konsekwentnie do niego dąż

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
Ja kupiłam w biedronce za 20zl, a ostatnio chyba mieli końcówkę, bo w promocji kupiłam za 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Nie lubię robić zakupów na allegro, muszę przymierzyć albo wziąć do ręki ;)
Będę wypatrywać ich w takim razie w biedrze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
Kup na allegro jeden, jak ci się nie spodoba to odeślij. Jedynie tracisz koszt za wysyłkę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11701
ja mam upatrzonego jednego sprzedawce , co jest sprawdzony bo znajoma kupowała. Równiez jestem zdania ze niektore rzeczy wole pomacac, i juz je zmacałam i wiem ze jest solidny wiec chyba sie skusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 34564
Seba za dużo kombinowania - trzeba latać po pocztach czy pilnować kurierów. Poczekam cierpliwie, może uda mi się je znaleźć w biedronce. Generalnie kilka pojemników w szafce leży także nie pali się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1140 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6486
No ja niestety obawiam się, że te pojemniki w biedronce to było jednorazowe wydanie i już ich nie będzie..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

DT Adriana - w drodze po ...

Następny temat

Thuglife Lecimy nie śpimy

WHEY premium